Ocena kierowcy - Fiat Punto Grande Punto Hatchback 3d

Karolek, 8 lat temu
Silnik 1.4 16V 95KM 70kW
Rok produkcji 2008
Fiat Punto Grande Punto Hatchback 3d 1.4 16V 95KM 70kW 2005-2010 - Oceń swoje auto
Inne : Wyciszenie samochodu zaskoczyło mnie na plus.
Jestem posiadaczem tego samochodu od kilku tygodni. W tym momencie nie widzę problemów, elementy takie jak tarcze hamulcowe zaciski itd. zrobił poprzedni właściciel, pasek również wymieniony, a potem kolejne dziecko i już 3 drzwiowy samochód nie miał prawa bytu :)
Bardzo dobrze się zbiera, wszystko jak najbardziej mi się podoba. Wypowiem się jeszcze raz jak będę wiedział więcej.
Tutaj wypowiem się w samych superlatywach, na małych biegach zbiera się bardzo dobrze, jak na małe auto przystało. W trasie i nie tylko szósty bieg z wersji sport przydaje się jak znalazł. Najlepsze rozwiązanie we Fiacie :)
Tutaj też nie widzę, żadnych minusów, może w późniejszym czasie. Opcja "City" bardzo pomocna w ciasnych uliczkach osiedlowych gdzie trzeba zaparkować. Więc jest ok
No tutaj nie jest dobrze ani doskonale, największy minus to brak widocznej maski samochodu trzeba się wczuć i jest wtedy już lepiej, ale mimo wszystko muszę taką ocenę dać.
Przy ergonomii daję 5 gwiazdek. Mam wersję Sport z kubełkowymi fotelami, które należą do bardzo wygodnych, ale ja też nie jestem bardzo wymagający. na autostradzie męczy mnie tylko brak tempomatu :)
Mogłoby być lepiej, jak na Fiata zapewne jest dobrze, ale moc dmuchania w zależności od ustawień jest średnia. Będę czyścił wentylację i w tedy zobaczę jak jest, może będzie nadawać się na lepszą ocenę.
Mi wystarcza. Pasażerowie również nie narzekają 4 osoby na 4 miejsca i wszyscy mówili, że mają odpowiednio dużo miejsca co mnie cieszy.
Posiadam w samochodzie zestaw Blue&Me, z którego jako Handlowiec korzystam baaaardzo często i sprawuje się jak dla mnie bardzo dobrze bo wyciszony samochód jest moim zdaniem doskonale. Nie można tego porównać choćby do audi gdzie jest jeszcze lepiej, ale fiat to nie ta klasa.
Najpierw przedstawiam spalanie na oponach zimowych bo samochód mam od niedawna. Opony 185/65/R15. Teraz letnie mam 195/55/R16 i zobaczymy co będzie. na autostradzie na zimówkach było dobrze na trasie i w mieście też ok. Zobaczymy za kilka dni na nowych letnich oponach. Również postaram się dodać raport spalania, żeby wszyscy mieli pogląd. Komputer o dziwo nie przekłamał spalania :)
Według wyposażenia samochodu, który mam i rocznika wydaje się wszystko w porządku.
Nie wiem nic na ten temat jeszcze nie chcę sięwypowiadać
Podobnie jak wyżej. Nie wiem nic na ten temat jeszcze nie chcę się wypowiadać. Za krótko mam samochód.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.4 16V 95KM 70kW [l/100km]

5,8