Lista ocen Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d (188) - Widoczność

Na liście zabraknie 162 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Buli
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Miałem punto I, mam II i Grande. Z każdym modelem coraz mniejsza widoczność - ale to dobrze bo to nauka jazdy i się lepiej nauczą
~mikim
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 90KM 66kW
Nie jest źle. Przy cofaniu czasem przeszkadza szeroki tylny słupek. Warto chyba zainwestować w czujniki cofania.
~Marcin T.
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
no na wstecznym nic nie widać...konieczne czujniki cofania... tył lipa a i przednie boki nie lepsze... trzeba uważać !!!
~Doniedawny wróg Fiata
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Do przodu bez zarzutu, do tyłu...hmmm katastrofa!!! no ale wymaga tego linia nadwozia, więc do zaakceptowania
~Aver
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Nie jest źle, a to głównie dzięki wielkim lusterkom... Mimo wszystko polecam zaopatrzyć się z czujniki cofania.
~crank1@o2.pl
Hatchback 5d 1.2 8v 65KM 48kW
Mi odpowiada. Nie potrzebuje patrzec sie na maske siedzac w maksymalnie podniesionym fotelu. No i słupki przednich szyb są za szerokie
~AG
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 75KM 55kW
Jest w porządku, trzeba się przyzwyczaić do układu samochody, tym bardziej, że jest on mały.
~Daniel
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Do przodu dobra. Duża szyba przednia i fajne duże lusterka. Cofanie utrudnione przez mała tylną szybę
~Mateusz95
Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW
Słupek A i C jest o wiele za szeroki..bardzo często przez chwilę nieuwagi można się na coś nadziać.
Dziennik kosztów dla Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d
6,7
8,6
~Daniel
Hatchback 5d 1.4 Start&Stop 77KM 57kW
Do przodu, ok. Trochę za szerokie słupki. Do tyłu masakra. Zdecydowanie za szerokie słupki.
Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d