Ocena kierowcy - Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d

speedy13, 7 lat temu
Silnik 1.4 16V T-Jet 120KM 88kW
Rok produkcji 2007
Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d 1.4 16V T-Jet 120KM 88kW 2007-2010 - Oceń swoje auto
Silnik : aż sie nie chce wysiadać z auta :)
uważam że za około 20000 ( lub nawet ponad 20 tysi ) śmiało można kupić to auto ponieważ jest po prostu lepsze i tańsze w utrzymaniu niż wiele aut w tej samej cenie do kupienia na rynku - a ten model Fiata nie można porównywać z Fiatami z przed wielu lat wcześniej ponieważ Włosi się znacząco poprawili w każdym detalu
bardzo żwawy silnik - wystarczająco dużo mocy aby zostawić za sobą bardziej znane i popularniejsze samochody - autko daje na prawde dużo frajdy z jazdy :) podobno łatwo dorzucić do niego lpg ale póki co wole na benzynie
skrzynia biegów działa super - aż sie zdziwiłem bo jeździłem wieloma samochodami w przeszłości i delikatnie wchodzą biegi bez zgrzytów i blokad
autko trzyma obrany tor jazdy dzięki całkiem dobrze wyprofilowanej kierownicy - włoska precyzja jest zachowana :)
przodu co prawda nie widać jak w większości troszkę nowszych samochodów ale idzie to szybko wyczuć :) osobiście nie mam z tym problemu
bardzo proste w obsłudze pokrętła przełączniki wszystko na swoim miejscu - łatwo sobie to oswoić - jednocześnie fantazja włochów jeśli chodzi o wykończenia jest widoczna :) wnętrze na PLUS
wszystko jak być powinno - funkcja szybkiego odszronienia przedniej szyby działa błyskawicznie :)
sporo miejsca zarówno z przodu i z tyłu (mam auto 5 drzwiowe) jednocześnie fotele wygodne :) z funkcją ustawienia siedzenia na odcinek lędźwiowy :)
lepsze wyciszenie od wyciszenia np hondy czy vw !
podstawowe rzeczy kosztują nie wiele ale jednak nie ma nic za darmo - rozrząd wraz z rolkami i pompą wody kosztuje około 300 zł to i tak znacznie taniej niż w b (b-ędziesz m-iał w-ydatki) czy audi
uważam że auto które mam czyli (1,4 t-jet 120 km 5 drzwiowe) to świetna propozycja dla wszystkich którzy chcą jednocześnie mieć auto rodzinne i szybkie
są oczywiście jakieś tam drobne rzeczy ale nie wieżcie nikomu kto mówi że jego auto sie nie psuje ;) najważniejsze że turbina i koło zamachowe dalej działają idealnie! czasami jakieś tam minimalnie plastiki zastukają i tyle
wymiana przegubu

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.4 16V T-Jet 120KM 88kW [l/100km]

7,6
6,3
Dziennik kosztów dla Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d 1.4 16V T-Jet 120KM 88kW
7,1
Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d