Ocena kierowcy - Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d

582-32-41 GG, 15 lat temu
Silnik 1.4 8v 77KM 57kW
Rok produkcji 2006
Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW 2005-2010 - Oceń swoje auto
Inne : ZASKOCZYL MNIE WYGLAD. ZEWNATRZ WYGLADA NOWOCZESNIE. JEST TO DUZY SAMOCHOD A NIE MIKRO SAMOCHODZIK JAK NA SWOJA KLASE. ZASKOCZYLY MNIE FAJNE ELETRONICZNE RPOZWIAZANIA W SRODKU BARDZO LADNE WYKONANIE POPRZADNE PLASTIKI ERGONOMIA ORAZ KOMFORT
bardzo dobry samochod wykonany duzo lepiej niz inne samochody tego segmentu. siedzac w yarisie clio mamy wrazenie ze siedzimy w malym samochodzie cienkie drzwi waska deska rozdielcza w GP wrecz przeciwnie wydje nam sie ze auto jest wieksze niz jest w rzeczywistosci. aha no jeszcze jedno cudowny dzwiek zamykanych drzwi. nie jest to glosne JEB tylko takie zamykanie ciezkich grubych drzwi jak w mrecedesie itp no i glos silnika. slicznie mruczy.
SILNIK. WIELU LUDZI PISZE ZE MALO ELASTYCZNY ITP. NIE PRAWDA. SILNIK JEST USTAWIONY NA MALE SPALANIE. NIE DA SIE ZROBIC MALEGO SPALANIA I SUPER PRZYSPIESZENIA. NATOMIAST GDY KTOS PRZYCISNIE TO AUTO BARDZO DOBZE PRZYSPIESZA. MOIM ZDANIE STOSUNEK SPALANIA DO PRZYSPIESZENIA ELASTYCZNOSCI JEST B.DOBRY. PAMIETAJCIE ZE TO DUZE CIEZKIE AUTO A NIE MALUSKI YARISEK.
SKRZYNIA BIEGOW DZIALA DOBZE. DALEM 4 GWIAZDKI BO JEZDZILEM WCZESNIEJ LANOSEM KTORY MIAL TAK PRECYZYJNA SKRZYNE BIEGOW ZE NIGDY NIE ZDAZYLO MI SIE WLACZYC ONNEOG BIEGU. JEZDZILEM NIM 8 LAT.
UKLAD JEZDNY. KTOS NAPISAL ZE ZA MOCNE WSPOMAGANIE KIEROWNICY. BO JAK IDIOTA WLACZYL SOBIE FUNKCJE city CZYLI PARKINGOWE WSPOMAGANIE TO PEWNIE ZE MOGL KRECIC KIEROWNICA MALYM PALCEM (DOSLOWNIE MALYM) WIDAC JEDEN Z TYCH LUDZI KUPUJACYCH COS NOWEGO I WLACZAJACYM WSZYSTKO CO POPADNIE NA RAZ.
WIDOCZNOSC JEST DOBRA NA BOKI ORAZ DUZA PRZEDNIA SZYBA GWARANTUJE DOBRA WIDOCZNOSC. GORZEJ JEST Z TYLU. MA SZEROKIE TYLNE SLUPKI I MALA SZYBE. WYGLADA LADNIE ALEMOZE MOJE PRZYZWYCZAJENIE Z LANOSA SEDANA JEST JAKIE JEST I DLATEGO WYDAJE MI SIE ZE PUNTO MA MNIEJSZA WIDOCZNOSC DO TYLU. PUNTO TO HATCHBACK WIEC MOZE W NICH TAK JEST.
Ergonomia jest idealna! obsluga komputera pokladowego przyciskiem z boku przelacznika wycieraczek jest super1 podczas jazdy wystarczy przenissc palec srodkowy na niego nie odrywajac rak od kierownicy. przyciskie na kierownicy takze sa pod kciukiem zamontowane tak ze przypadkeim sie nie wcisnie a oddalone sa od kciuka o jakis1cm wiec obsluga idealna. konsola srodkowa jest prosta i intuicyjna. o to chodzi! no chyba ze ktos lubi miec 1000 przyciskow pokretelek i innych dziwnych rzeczy.
wentylacja. wielu ludzi nie wiem czego oczekuje. zamiast napisac ze szybko ogrzewa szybe pisza ze glosno pracuje. najwazniejsze ze glosno mniej ze dobze tak? zgadzam sie ze nawiewy sa dosc glosne. nie oznacza to ze wyja jak traktor poprostu po wylaczeniu nagle uslyszymy cisze. jak sa wlaczone nie przeszkadzaja. dzialanie: ogrzewanie jest bardzo bardzo szybkie. po kilku minutach szyba jest czysta na srodku nawiewow przednich zamontowany jest tkw dowiew. czyli cos co eliminuje na srodku syzby zaparowany trujkat ktory robie sie na laczeniu kratek nawiewu.
Przestrzen dla pasazerow i kierowcy. Przod idealnie. jest duzo miejsca tyl tez ale na 4 osoby. 5 sie zmiesci i nie gniecie ale raczej na krotkie dystanse bo jest malo komfortowo. z tylu jest tez tylni pas bezpieczenstwa pelnogabarytowy a nie ten na brzuch. ludzie marudza ze z tylu malo miejsca no trudno porownywac punto do wielkich sedanow. ja jezeilem duzym lanosem sedanem i myslalem ze w tym bezie duzo gorzej nie jest! wsiadzcie do tylu sprawdzcie sami!
Wyciszenie jak dla mnie bardzo dobre. juz nie raz przekrecalem 2 raz kluczyk bo nie slyszalem silnika. oczywiscie jak przekroczymy 100km.h i wiecej slycha szum ale to chyba tylko maybachy sa idealnie ciche chodz nasi znawcy tutaj iw nich znalezli by wady
ekonomicznosc? wzorowa! chcemy jezdzisz szybko i spalac sporo? silnik nam to zapewn chcemy jezdzic normalnie i spalac malo? tez nam to zapewni. duzy wyswietlacz pokazujacy chwilowe zuzycie paliwa pomaga nam w latwy sposob kontrolowac poziom zuzywanego paliwa.
DOSKONALY. KUPILEM 1,5 ROCZNY SAMOCHOD Z PRZEBIEGIEM 14 TYSIECY ZA 29000 PO OPLACIE JUZ UBEZPIECZENIA. WYPOSAZENIE 2 PODUSZKI ELEKTRYCZNE SZYBY I LUSTERKA SKORZANA KIEROWNICA I DRAZEK ZMIANY BIEGOW PRZYCISKI NA KIEROWNICY KOMPUTER POKLADOWY SWIATLA PRZECIMGIELNE W ZDERZAKU Z PRZODU ALUMINIOWE FELGI ABS Z EBD CZUJNIKI COFANIA FABRYCZNE RADIO NA PLYTY Z INSTALACJA 6 GLOSNIKOW! FABRYCZNY AUTOALARM CENTRALONY ZAMEK NO I TYLNA KLAPA OTWIERANA PRZYCISKIEM W KLUCZYKU. KOLOR CZARNY METALIC. ZNAJDZIECIE MI SAMOCHOD Z TAKIM WYPOSARZENIEM PRZEBIEGIEM ZA TAKA CENE?
MOJE GP MA JUZ 2 LATA MALY PRZEBIEG BO 15 TYSIECY KM ALE NIC W NIM NIE STUKA NIE PUKA I NIE SKRZYPI. FOTELE SIE NE POZDZIERALY NIEPOBRUDZILU DESKA ROZDZIELCZA NIE EJST PODRAPANA. JESTEM BARDZO MILE ZASKOCZONY.
W MOIM GP BRAK JAKICHKOLWIEK USTEREK.
Dziennik kosztów dla Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
7,3