Oceny Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d 1.4 Start&Stop 77KM 57kW od 2011

Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d 1.4 Start&Stop 77KM 57kW od 2011 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d 1.4 Start&Stop 77KM 57kW od 2011

3,3
~Dragon
Hatchback 5d 1.4 Start&Stop 77KM 57kW
Posiadam samochód od pół roku i dużo rzeczy mi się podoba, dużo denerwuje. Od tych pierwszych zacznę. Na plus skórzana kierownica, bardzo wygodna, nie nagrzewa się tak na słońcu jak plastik. Nawet wygodnie się siedzi. Radio ładnie gra, w miarę czysto (radio fabryczne + B&M). Prowadzenie samochodu w normie, fajny gadżet funkcja CITY. Spalanie ok 6 l/100km. Co do minusów. Komputer oszukuje ze spalaniem średnim o 1L. Głośna praca klimy....
3,5
~Piterek slask
Hatchback 5d 1.4 Start&Stop 77KM 57kW
moja ocena jako grande putno jest na 5 ale ocena marki fiata to poraszka...serwic i obsluga poraszka... kupilem nowe auto z salonu.. najbogatrza wersja... na wstpenie nie dzialal system start i stop... niby akumulator nienaladowany pojexdzilem (80km ) wrocilem w ten sam dzien co go odebralem i musial zostac w serwisie... kolejna usterka NOWEGO !!!! auta to glośnik tylni harczy.... beszczelnie spalony.. ne wiem co ASO robilo z tym autem ......
3,8
~Daniel
Hatchback 5d 1.4 Start&Stop 77KM 57kW
Dobrze się prowadzi, trochę mankamentów. Większość wad znanych. Plusów dużo. Wspaniałe hamulce
~Sebastian
Hatchback 5d 1.4 Start&Stop 77KM 57kW
Za te pieniądze - bardzo fajne autko. W środku schludnie i przyjemnie. Nic się nie tłucze, nie puka, wszystko ergonomicznie poukładane.
3,3
~fiacik piotr-tryb
Hatchback 5d 1.4 Start&Stop 77KM 57kW
za cene 36tys chcialoby sie czegoś znacznie wiecej.... ale to tylko fiat. mam najbogatszą wersje ale w porownaniu do np VW golfa IV z 99r jak dla mnie golf znacznie lepszy
Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d