Lista ocen Fiat Punto Grande Punto (269) - Całokształt

Na liście zabraknie 131 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maciek
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 75KM 55kW
Samochód źle złożony, materiały złej jakości, lakier słaby, nic poza wyglądem no może silnik jeszcze ujdzie ale osprzęt porażka
~Grzesiek
Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW
Oceniam bardzo dobrze to autko... Tania eksploatacja, komfortowe, ładne dobrze wyposażone - czego chcieć więcej?
~Łukasz
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Auto przyjemne wizualnie, ładnie wykończone chociaż plastiki są dość twarde. Silnik charakteryzuje się cichą pracą.
~pablo
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Gdyby nie drobiazgi,które psują samopoczucie właścicela,a przecież samochud jest ładny,nie można było go dopracować?
~Kris
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Jest to naprawde godne polecenia auto. Jestem młodym kierowcą i to pierwsze Moje auto następne auto też będzie Fiatem
~andrzejk@op.pl
Hatchback 5d 1.2 8v 65KM 48kW
To jedyne auto takie bardzo fajny wcześniej miałem peugeota 206 peugeot był do bani ale fiat punto2 jest najlepszy GORĄCO POLECAM!!!!!
~dudi82
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 75KM 55kW
silnik dobry bo z Bielska Białej, ale buda do poprawek, z tego co wiem to był mały lifting jeśli chodzi o materiały.
~BEZSTRONNA OPINIA
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Nie mam powazniejszych uwag byc może 3miesiące to za krotki okres ? jak sie coś wydarzy postaram sie o tym napisać...
~crank1@o2.pl
Hatchback 5d 1.2 8v 65KM 48kW
Super auto. Wyglada bardzo ladnie i prowadzi sie jeszcze lepiej... szkoda ze taki maly silniczek...Bardzo lubie nim jezdzic
Dziennik kosztów dla Fiat Punto Grande Punto
6,2
7,6
8,6
~AG
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 75KM 55kW
Zwinny, sprytny i niepozorny samochód dla niewymagających. Idealne na dojazdy do pracy i krótkie wycieczki.