Oceny Fiat Punto I Hatchback 1.2 16V 86KM 63kW 1997-1999

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Fiat Punto I Hatchback 1.2 16V 86KM 63kW 1997-1999

~kenn@wp.pl
Hatchback 1.2 16V 86KM 63kW
Jestem 1 wlascicielem Tego samochodu i kupiem go we Wloszech w 1998r.Powiem krotko jak jezdzic jakim kolwiek fiatem i nie miec problemow to kupowac tylko albo z francji lub wloszech!! Poza tym jest duzo tanszy niz u nas i ma dosc ze lepsze wyposazenie to ma trwalsze czesci a przeciez o to chodzi!! Moj model kosztowa w Polsce 46 tysiecy a ja kupilem na mienie przesedlencze za 40.5 zlotych!! I do tego z lepszym wyposazeniem!!!! jesli kidys...
~dżi
Hatchback 1.2 16V 86KM 63kW
dla tych ktorzy lubia takie samochody i taka specyfike jazdy w tym segmencie samochodow jest naprawde doskonale - wloski temperament po prostu - albo ktos kocha albo nienawidzi. Stylistycznie ponadczasowy - osobiscie mialem jeszcze wybor przy zamianie na punto II , jednak jakos dla mnie przynajmniej punto I to jeden z najladnijeszych samochodow fiata.
~Bob
~adanski
...
~Piotrek
Hatchback 1.2 16V 86KM 63kW
wymieniłem 1 wahacz przedni, drugi do wymiany, wymienione amortyzatory, naprawiane tylne wahacze (Układ jezdny)
~Grochu
Hatchback 1.2 16V 86KM 63kW
No miejsca jest full z przodu, z tyłu tez nie najgorzej ale tam nie jeżdze. (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)

Usterki Fiat Punto I

Fiat Punto I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu