Ocena kierowcy - Fiat Punto Punto Evo Hatchback 3d

szafax, 13 lat temu
Rok produkcji 2010
Fiat Punto Punto Evo Hatchback 3d 1.4 77KM 57kW 2010 - Oceń swoje auto
Silnik : Chyba kiepski ze mnie rajdowiec skoro starcza mi 1.4 :)
Narazie jest super :) Co najważniejsze za te pieniądze (udało się kupić w promocji) nie znalazłem drugiego tak wyposażonego samochodu w tej klasie :) Zaczynając od radia fabrycznego czy klimatyzacji na doświetlaniu zakrętów kończąc. Przód jest tak brzydki że aż piękny haha ale tak poważnie to najbardziej urzekło mnie wnętrze :) W mojej ocenie Fiat wyprzedził konkurencje o kilka lat.
Musze przyznać, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Nie jest to samochód wyścigowy ale nie taki samochód kupowałem. Silnik jest wystarczający do jazdy miejskiej oraz na trasę.
Owszem może dlatego że nowa ale na tą chwile nie mam żadnych zarzutów. Przełożenia wchodzą płynnie :) aż miło się jeździ :)
Tu chyba od razu zaznaczę, że jeździłem do tej pory samochodem kilkunastoletnim więc może dlatego tak dobrze oceniam układ jezdny. Owszem nie wjadę z dużą prędkością w zakręty ale przecież nie kupiłem gokarta :)
Nie jest bardzo dobrze bo dzisiejsze samochody staja się jeżdżącymi \"puszkami\" ale mam wystarczająco duże lusterka więc jest dobrze.
Wyposażenie ułatwiające i uprzyjemniające jazdę jest tutaj na najwyższym poziomie. Oczywiście od razu zaznaczam, że porównuje to tylko do samochodów z tego samego segmentu a nie do AUDI np.
Przeżyłem w nim już wielkie gorąco i sprawdził się w 100 % a co do zimy napisze za rok :)
Wszyscy pasażerowie byli pozytywnie zaskoczeni ilością miejsca na tylnej kanapie :) A co do przodu to rewelacja :)
Do 100 km/h jest ok później trochę za głośno ale fabryczne radio działa super więc trzeba dać głośniej haha A tak poważnie to przecież tylko 77 KM :)
Całkiem przyzwoicie choć po samochodzie na gaz kieszeń trochę boli :)
Ale tylko przy promocji bo przy normalnym cenniku kogoś poniosło :)
Narazie jest ok :)
I mam nadzieje, że tak zostanie :) A poza tym jest 3 lata gwarancji :)

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.4 77KM 57kW [l/100km]

6,2