Dodaj swoją ocenę

Najnowsze oceny Fiat Punto Punto Evo

~raf_m
Hatchback 5d 1.4 Start&Stop 77KM 57kW
Fiat Punto Punto Evo
Nigdy wcześniej nie myślałem, że kupię samochód ze stajni Fiata, ale trafiła się dobra okazja i... jestem bardzo pozytywnie zaskoczony nowym Puntem. To już nie jest "tamten" Fiat.
~szafax
Hatchback 3d 1.4 77KM 57kW
Fiat Punto Punto Evo
Narazie jest super :) Co najważniejsze za te pieniądze (udało się kupić w promocji) nie znalazłem drugiego tak wyposażonego samochodu w tej klasie :) Zaczynając od radia fabrycznego czy klimatyzacji na doświetlaniu zakrętów kończąc. Przód jest tak brzydki że aż piękny haha ale tak poważnie to najbardziej urzekło mnie wnętrze :) W mojej ocenie Fiat wyprzedził konkurencje o kilka lat.
~luk
Fiat Punto Punto Evo
Ogólnie, zwłaszcza jak na FIATa nie jest źle: ekonomiczna jazda z fabrycznym LPG, dosyć zwrotne jak nawarunki miejskie, przyśpieszenie, może szału nie ma, ale też nie jest to na światłąch największy muł. Wrażenie psują detale, głównie związane z jakością wykonania i wykończenia.
~badi
Hatchback 3d 1.2 Start&Stop 69KM 51kW
Fiat Punto Punto Evo
jako pierwsze auto nadaje sie wiecej niz dobrze. w miescie daje rade, na autostradzie da sie jechac 120-140, choc ciezko wtedy nazwac to komfortowa jazda ze wzgledu na halas. uczy myslenia za kolkiem.
~Grzesiek
Fiat Punto Punto Evo
Nie jest to auto sportowe ale do codziennej jazdy nawet na dłuższe wakacje nadaje sie doskonale. Bardzo ekonomiczne i bezawaryjne
~arseniq
Fiat Punto Punto Evo
poza w/w usterkami samochód super. Miałem do wyborów wydać te niecałe 50tys zł na fiata z tak bogatym wyposażeniem jakie mam lub kupić \"gołe\" VW Polo. Wolałem fiata a dlaczego? Wersja Estiva Blue&Me - środek czarno czerwony, zewnętrzny lakier czarno czerwony tzw \"progressive black\", do tego instalacja gazowa z górnej półki - za takie wyposażenie w Polo musiałbym zapłacić 66 tys zł... i po co przepłacać skoro fiat ładniejszy:P
~prm.
Hatchback 5d 1.3 Multijet 16v DPF Start&Stop 95KM 70kW
Fiat Punto Punto Evo
Posiadam Punto Evo Dynamic z silnikiem 1,3 /85KM/DFP/.samochód sprowadzony z Francji ,jego wyposażeni jest bardziej bogate od podobnego samochodu s salonu w Polsce.
~Robert
Hatchback 5d 1.4 16v MultiAir 105KM 77kW
Fiat Punto Punto Evo
Polecam samochód, bardzo dobry stosunek ceny do wyposażenia.

Dziennik kosztów dla Fiat Punto Punto Evo

5,1
6,8
9,7
~chmiel
Hatchback 3d 1.4 77KM 57kW
Fiat Punto Punto Evo
Dobry na miasto i krótkie trasy. Na dłuższych bywa męczący, brakuje koni ale komfort jazdy jest całkiem niezły. Na początku wydaje się oporny i niepewny przy wyprzedzaniu. Później, jeżeli ktoś lubi dynamiczną jazdę po mieście, okazuje się całkiem niepozorny.
~sławek_słupsk
Fiat Punto Punto Evo
Ogólnie ładne autko. Przdatny system blue&me i bluetooth. Zaletą Fiata jest wspomaganie kierownicy i światła doświetlające

AUTOCENTRUM.PL S.A.