Oceny Fiat Qubo Fiorino Qubo

Oceny Fiat Qubo Fiorino Qubo – wybierz silnik

Najnowsze oceny Fiat Qubo Fiorino Qubo

~Jacek
Fiorino Qubo 1.4 73KM 54kW
Mam go od nowości. Kochane auto , mało pali-trasa 8 l gazu, miasto 10l gazu. Naprawy to: wymiana łożysk na amortyzatorach przód, wymiana sprężyn bo jedna pękła sama z siebie na prostej drodze, klocki hamulcowe, opony bo się zużyły, akumulator po 8 latach, rozrząd bo maił swoje lata nie przebieg i pompa wody przy okazji rozrządu bo się pociła i nic poza tym na przestrzeni 90tyś km. Przestronne wnętrze, wygodne. Jedyny mankament to może trochę...
~Radosław Skrzepij
Fiorino Qubo 1.4 77KM 57kW
Jestem posiadaczem Qubo od stycznia 2016,nówka wyprzedaż rocznika 2015.Całokształt średnio,owszem miejsca sporo zarówno dla kierowcy jak i pasażerów przód i tył,jednak przejazd przez Niemcy to męczarnia :/ 155 km/h max... droga się dłuuuuży :/ Pojemnośc baku mogłaby być troszkę większa,i przełożenia skrzyni biegów... 60km/h i już strzałka w górę (wrzuć 5) :/ Jazda 100km/h i już 3500 obrotów,tak że przy maksymalnej prędkości łezka się kręci...
~Konrad
Fiorino Qubo 1.3 Multijet 16v 95KM 70kW
Samochód praktyczny, tani w utrzymaniu (do czasu.. :) Niewiele mniej miejsca niż w Doblo, za to wymiarami maluszek. Gdyby nadal produkowali tę wersję, to zamiast remontu brałbym nowego bez zastanowienia !
~Tomasz
Fiorino Qubo 1.4 73KM 54kW
Auto zarejestrowane 02.2014, kupione z z przebiegiem 7 200 km na gwarancji 03.2015. Całokształt auta wymyka się jednoznacznej opinii. Pakowny, użytkowy, wysoko osadzone siedzisko kierowcy, duża szyba i słaby silnik, do którego da się jednak przyzwyczaić. Cena do jakości, czyli 33 900 za bogatą wersję - jedynie brak tempomatu i muti kierownicy - silne 5+
~skrystos
Fiorino Qubo 1.3 Multijet 16v 95KM 70kW
Z auta i jego wykonania jestem bardzo zadowolony. Jeździ się nim wyśmienicie. Wiadomo, że nie jest to auto z segmentu premium i nie ma co spodziewać się wykończenia na poziomie audi czy bmw ;) Ale to drobnostki jak jakość latarki montowanej w bagażniku czy fakt, że przycisk do wyłączania alarmu przechyłowego po wciśnięciu powoduje lekkie ugięcie podsufitki. my jesteśmy z niego niesamowicie zadowoleni.
~Paweł
Fiorino Qubo 1.3 Multijet 16V 75KM 55kW
Sukinkot zaczyna rdzewieć na tylnej klapie radzę wszystkim popatrzeć dobrze co się tam dzieje, na szczęście jest długa gwarancja na lakier, zobaczymy co z tym zrobią.Alufelgi maja już odpryski farba nie trzyma
Dziennik kosztów dla Fiat Qubo Fiorino Qubo
10,1
3,7
~Clark_Griswold
Fiorino Qubo 1.4 73KM 54kW
Gdyby nie słaby silnik benzynowy to dałbym 5. Auto bardzo wygodne a jednocześnie doskonale sprawdza się w ciasnych zatłoczonych uliczkach. Po złożeniu tylnych siedzeń przestrzeń bagażnika zmienia się w dostawczaka a niski próg bagażnika ułatwia załadunek.
~Decybel
Fiorino Qubo 1.4 73KM 54kW
Auto z licznymi zaletami i paroma wadami. Kupowałem pod koniec roku korzystając z wysokiego upustu( przeszło 10 tys pln). Bardzo wygodne przesuwane drzwi tylne, bardzo ustawny bagażnik, możliwość złożenia a nawet wyjęcia kanapy tylnej. Wygodne fotele( przejechałem jednego dnia 1100 km po polskich drogach, plecy dały radę). Niezłe światła, przyzwoite fabryczne audio, przyzwoite wyciszenie kabiny. Słaby ale elastyczny silnik, niestety dość...
~FIAT-MANN
Fiorino Qubo 1.4 73KM 54kW
Po dokonaniu zakupu tego samochodu, postanowiłem zrobić mu test drogowy i wybrałem się nim z Polski na Bałkany /przez Słowację, Węgry, Serbię, Macedonię, Grecję, Turcję, Bułgarię, Rumunię/ do Polski. Przejechałem wówczas w ciągu 12-stu dni prawie 6000 km. Po szczęśliwym bezawaryjnym powrocie do Polski, już myślę o kolejnym wypadzie tym razem na Wybrzeże Liguryjskie.
2,1
~Krzysztof
Fiorino Qubo 1.4 73KM 54kW
Silnik za słaby jak na te gabaryty i wada fabryczna -zostaje na obrotach przy zmianie biegów
Fiat Qubo Fiorino Qubo