Oceny Fiat Ritmo I Hatchback

Najnowsze oceny Fiat Ritmo I Hatchback

3,4
~zoltan@poczta.warynski.net
Hatchback 1.3 65KM 48kW
Autem tym jeżdziłem od 1985 do 1991 roku. Mechanike serwisowałem samodzielnie. Za to blacharz miał wciąż pełne ręce roboty... Blacha przekoszmarna - w oczach rdzewiała jak ... przysłowiowy Fiat z tamtych lat. Nie pomagały żadne konserwanty: cudowne Fluidole czy Silwosy, Kortaniny, Kompleksory i minie. Tudziez zachodnie smarowidła. Raz nieomal skończyło się... cudownym ocaleniem: przy szybkim i ostrym skręcie w lewo nagle urwało się......
3,8
~grigori
Hatchback 1.3 65KM 48kW
Jakby na to nie spojzec bylo to auto roku ´78, jak na te lata jest bardzo nowoczesne. poza blacharka to auto jest oki, ale jak jest dobrze zachowane i utrzymywane to sie dlugo pojezdzi, auto duze tanie i wygodne i na czasie bo to klasa kompakt. z checia bym kupil jeszcze jedno ritmo ale tym razem jakies TC
~Grzesiek.j
Hatchback 1.6 Sport 105KM 77kW
Auto dla ludzi którzy chcą yougtimera którego mozna używac na codzień i niezmarnowac fortuny.
1,5
~kimsom@interia.pl
Hatchback 1.5 85KM 63kW
jak kupowwałem to niespodziewałem się ze takie coś moze jeździć, że "makarony" tyle ludzi oszukali, z wyglądu mi się podoba, a reszta......., nie używam słów nie parlamentarnych
~daniel
~wsk222
3,6
~marcinmel@wp.pl
Hatchback 1.5 85KM 63kW
choc to juz zabytek to silnik niesamowicie elastyczny, moglbyc troszke ciszej pracowac ale ogolnie OK (Silnik)
~maciekz1234@interia.pl
Hatchback 1.5 85KM 63kW
jak nie cieknie to super, na gazie duzo lepiej i elastycniej chodzi przyśpieszenie bardzo dobre (Silnik)
Fiat Ritmo I Hatchback