Ocena kierowcy - Fiat Scudo I

chawier, 12 lat temu
Silnik 2.0 JTD 94KM 69kW
Rok produkcji 2004
Fiat Scudo I 2.0 JTD 94KM 69kW 2004-2007 - Oceń swoje auto
Idealne auto dla ludzi oszczędnych to auto nie jest do lansowania się to auto do pracy ewentualnie na urlop chcesz zmniejszyć koszty we firmie i polepszyć sobie nastrój kup fiata scudo:) idealny silnik bardzo dynamiczny i oszczędny wiekszy od doblo kangoo combo itd i nie wiele mniejszy od T4 Vito jest po prostu optymalny
motorek 2,0 JTD 94 km jest bardzo dynamiczny i elastyczny a przy tym bardzo oszczędny nie można go porównywać go do starych szrotów vw T4 VITO czy innych powszechnie uważanych za super ten silniczek to nowa generacja !!!94KM i 110KM nie oferuje nikt inny żaden VW Renault itd (mówimy tu o autach w tym przedziale cenowym) bardzo POLECAM
ze skrzynią nie ma żadnych problemów !!! ma te same choroby co skrzynie z Ducato ( przy zimnym silniku głośna praca ustaje wszystko jak się rozgrzeje) to żadna wada :) trzeba się nauczyć biegów 2 jest bardzo długa
Pamiętajmy że to auto dostawcze przy załadowanym jedzie się naprawdę milo a na pusto trochę trzepie wymiana podstawowych części jest banalnie prosta wachacze kupujemy w całości ze swożniami itulejkami a sama wymiana to odkręcenie 4 śrub
trzeba pamiętać że paskuda to spłaszczona wersja ducato posiada długą maskę i naprawdę długą deskę rozdzielczą na pewno nie zobaczymy początku maski i o tym trzeba tylko pamiętać poza tym duże lusterka jak w busach ułatwiają cofanie kierowca siedzi wyżej niż inni dlatego widoczność jest doskonała
auto ma idealną sylwetkę nie jak inne kształt cegły przednia szyba wypuszczona daleko do przodu idealnie dopasowana z maską dzieki temu nie chwyta wiatru niepotrzebnie
ogrzewanie daje rade nawet przy odkreconej grodzi wętylacja jest wystarczająca nawet w aucie bez klimy
istnieją auta szersze lub dłuższe ale to auto powala wszystkie swoją ekonomią a przez to że jest węższe o 20 cm nikt nie bedzie narzekał ja mam wersje przedłużaną 5 osobowa przestrzeń ładunkowa po wyjeciu grodzi od siedzen przednich ma 2,5m miedzu nadkolami 120 cm
silniki JTD z reguły pracują cichutko a wyciszenie zalezy tylko od wersji jaką kupicie
TO AUTO NA MEDAL !!!! autko pali tyle co kot napłakał jak tylko nabyłem scudo zachwycił mnie swoją dynamiką człowiek czuje się jak by jezdził benzyną extra przyśpieszenie i elastyczność na początku palił 7-7,5l bo szalałem nim po 130 -150km teraz jak już ochłonąłem i jeżdze 100km/h pali mi 6,2l/100km wcześniej miłem vwT4 VITO te auta nie dość że zjadły muła to palą koło 9L/100km przy obecnych cenach paliwa to naprawde oszczędne auto
za małą kasę kupujesz w miarę dobry rocznik za znaczek VW MERCEDESA musisz dopłacić 50% ceny a potem przekonujesz się że to gorsze gl wno spedzasz więcej czasu w warsztacie niż w samochodzie po za tym nie dość że płacisz więcej to kupujesz starszą generację silnika decyzja należy do ciebie!!!!!
scudo mam już ponad rok i w porównaniu z innymi włożyłem w niego tylko to co musiałem czyli rozrząd hamulce oleje płyny auto ma ocynkowaną karoserię i dlatego wygląda idealnie !!! inne gniły w oczach
ostatnio zaczeła mi odzywać sie pompka paliwa w zbiorniku koszt ok 200zł

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 JTD 94KM 69kW [l/100km]