Dodaj swoją ocenę

Najnowsze oceny Fiat Scudo I

~chawier
Minivan 2.0 JTD 94KM 69kW
Fiat Scudo I
Idealne auto dla ludzi oszczędnych to auto nie jest do lansowania się to auto do pracy ewentualnie na urlop chcesz zmniejszyć koszty we firmie i polepszyć sobie nastrój kup fiata scudo:) idealny silnik bardzo dynamiczny i oszczędny wiekszy od doblo kangoo combo itd i nie wiele mniejszy od T4 Vito jest po prostu optymalny
~pawel.81@gmail.com
Fiat Scudo I
Brak wad, auto idealne jak się silnik nie trafi wadliwy.
~krupek75@klub.chip.pl
Fiat Scudo I
Duże przestronne wnetrze, dobry ekonomiczny i bezawaryny silnik! Mało elektroniki zawodnej u francuzów! Gabaryty auta w sam raz na małą firme!!!! Ja uważam że to auto może się podobać choć osobiście twierdze że nazwa jest trafiona mówie na niego PASCUDA! Ale mojej żonie sie podoba nawet prowadziła go i stwierdziła że nie jest tak strasznie jak by się wydawało!
~cezar
Fiat Scudo I
SUPER autko. Przyjemne w prowadzeniu ze względu bardzo elatyczny silnik, wygodne solidne wnętrze, a to wszystko przy naprawdę niskich kosztach eksplatacyjnych.
~Buria
Fiat Scudo I
Miałem kupić busa. Same złomy. Kupiłem Scudo. Ocynk. Nie wiem czy cała karoseria. Rdzy ni ma. Elektroniki ni ma. Komputera ni ma. Dwumasy, climatronicu, EGR i innego łatajstwa też ni ma. Robisz raz i jeździsz. Wiele napraw zrobisz sam. Proste to to jak stare mercedesy. Ściągasz kilka spinek/śrub i deska rozdzielcza czy podsufitka Twoja. Masz wszystko na wierzchu. Przebieg fikcja. Rzeczywisty nieznany.
~ed
Fiat Scudo I
Dla mnie problemem jedynie jest dość krótka paka- 1,9m Wynagradza to wszystko koszty eksploatacji.
~piotr-muzyk
Fiat Scudo I
to dobry samochod,nie wiem skad opinia awaryjnego? duza przestrzen zaladunkowa przy zachowaniu zgrabnosci auta
~Czytelnik
Fiat Scudo I
wady: silnik jest nieco za słaby z trudem ciągnie ten pojazd nieco za mały udźwig już przy 800-900kg można zrywać asfalt przy nierównościach zalet jest zbyt dużo żeby je tu wymieniać
~Mario z Gliwic
Fiat Scudo I
Autko o którym kiedyś marzyłem i w końcu je kupiłem.Samochód bardzo funkcjonalny na codzień i na długie wakacyjne wojaże.
~Grzegorz
Fiat Scudo I
Petarda jak na taki silnik i na taką wielkość. Przy pełnym obciążeniu (9 osób) 17o km/h. Niskie zużycie paliwa. Potrafiłem nim jechać 24 godziny do Anglii z przerwą tylko ok. 45 min w tunelu pod kanałem. Bez zarzutów. Mam już go 3 lata i na razie nie zamierzam sprzedawać. Maszynka super.

AUTOCENTRUM.PL S.A.