Oceny Fiat Scudo II Furgon Długi 2.0 MultiJet 120KM 88kW od 2010

Najnowsze oceny Fiat Scudo II Furgon Długi 2.0 MultiJet 120KM 88kW od 2010

4,1
~Sickboy
Furgon Długi 2.0 MultiJet 120KM 88kW
No cóż po przejechaniu 60000km mogę wystawić jakąś opinie na temat Scudziaka, po pierwsze i chyba najważniejsze to bardzo go lubię, dużo w nim spędzam czasu i nie męczy mnie to że czasem coś tam trzeszczy, plastiki nie są piękne i tym podobne pierdoły. Trochę trzeba było go dopieścić samemu bo fiat ciął koszty produkcyjne i materiałowe jak się dało, po wyklejeniu filcem i obitką tylnej blachy, zrobieniu wyciszonej podłogi na pace, i wyłożeniu...
3,7
~Piotr
Furgon Długi 2.0 MultiJet 120KM 88kW
auto jezdzi codziennie okolo 240 km jak na fiata to cud techniki. Wymiana wahaczy co kilkanascie tysiecy km leje rope i jezdze. Blachy slaby punkt. A po za tym wygodny, widocznosc b.dbr. wysokosc nie meczy nawet kilka godzin jazdy.
~Andrzej
Furgon Długi 2.0 MultiJet 120KM 88kW
Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Silnik rewelacja ( 1 tona na pace), a Fiacik leci 170 km/h Spalanie między 7,6-9,3. Co może denerwować to twarde plastiki i trochę mało wygodny fotel (często robię trasy po 800 km)
~lukasmil
Furgon Długi 2.0 MultiJet 120KM 88kW
Ogolnie bardzo fajne auto dostawcze mogace sluzyc jako czesciowa osobowka z powodu niskiej pozycji za kierownica i niskiego dachu (190 cm). Miesci sie w prawie kazdym parkingu w centrach handlowych. Ma 3 miesjca co jest na plus, jak na jego mala szerokosc zewnatrzna. Generalnie 3 osoby nie za szerokie sie mieszcza.
2,9
~Robert
Furgon Długi 2.0 MultiJet 120KM 88kW
Auto mam 4 lata. Gdyby nie fatalna blacha i problemy z dpf to nawet bym go polecił.
Fiat Scudo II Furgon Długi