Lista ocen Fiat Scudo II (45)

2,5
~Ropdendi
Kombi 2.0 MultiJet 120KM 88kW
Ładny wygląd szczególnie tył.Mechanicznie niedopracowany ale i to można by było zaakceptować gdyby w serwisach Fiata pracowaliby douczeni mechanicy ale z świecą ich szukać.
Kombi 2.0 MultiJet Power 136KM 100kW
2.0JTD 136KM 320Nm wersja Panorama 8 miejsc, trójstrefowy klimatronik, czujniki cofania, automatyczne wycieraczki z czujnikiem deszczu, automatyczne światła, ABS, ESP odłaczalne, poduszki, alarm, centralny zamek, welurowe fotele - nie ławki, komputer i CD radio ze sterowaniem w kierownicy, tempomat, 16" alufelgi i trochę innych drobiazgów - fajne szybkie duże auto, ładnie wygląda i tak sie prowadzi, z zapasem mocy. Kolor - błękitny metalik
2,6
~wzgt100@gmail.com
Kombi 1.6 MultiJet 90KM 66kW
ceny części w serwisie zwalają z nóg np. przekładnia kierownicza 3200 zł !!!!!
3,1
~dawid
Furgon 1.6 MultiJet 90KM 66kW
W firmie mieliśmy flotę fiata. Wszystkie fiaty scudo przy przebiegu 200 + tyś km miały już problemy z silnikami. Brały olej a potem padały i remont silnika. Wydaje mi się, że spalanie 9 litrów to za dużo na ten samochód. Dane z dystrybutora a nie z komputera. Silnik słaby. Na plus jedynie dla mnie skrzynia biegów - jedynie z nią nie miałem problemów. Reszta wyskakiwała po kolei. Na dodatek samochody z 2009 roku zaczęła już pojawiać się rdza.
~Brzostek
Furgon Długi 2.0 MultiJet DPF 163KM 120kW
Po kilkudziesięciu tyś mogę coś napisać. Jazda autostradowa do 170km/ h (na tyle ma kaganiec) wychodzi ok 16litrów Normalna jazda odcinki do 15km wokół komina jeżdząc do 130 średnio wychodzi ok 9litów Bardzo spokojna jazda za ciężarówkami na trasie to ok 5,5-6litrów Średnio po 15tyś spalanie 8,2l Auto godne polecenia, super dynamiczne. Od 0 do 140 jedzie równo z golfem 4 1,9tdi 130ps (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
3,5
~JTD
Furgon 1.6 MultiJet 90KM 66kW
Nie jest taki zły oczywiście to tylko fiat kupcie dwa razy droższego helmuta ale i tak będziecie do niego dokładać
2,9
~ESIU
Furgon 1.6 MultiJet 90KM 66kW
Minimum dla takiego auta, sporadycznie przewożone towary - auto z zabudową serwisową. Szału nie ma. (Silnik)
~tom
Kombi 2.0 MultiJet Power 136KM 100kW
Fajne auto do pracy i nie tylko,dobry produkt za rozsądna kasę full opcja 5osob 2.0jtd 21tys euro
~Serafin
Furgon Długi 2.0 MultiJet DPF 163KM 120kW
Auto dynamiczne, stabilne(na pusto), prędkość ograniczona do 170km/h, komfort jazdy jak w osobówce. Silnik pracuje cichutko, mogli dopracować gałkę zmiany biegów. Ogólna opinia bardzo pozytywna. Warto zainwestować w ten silnik - 163KM. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
Dziennik kosztów dla Fiat Scudo II
8,6
~Gadziu
Kombi 2.0 MultiJet 120KM 88kW
tylne nawiewy w suficie nie dmuchaja cieplym powietrzem ... (Wentylacja i ogrzewanie)