Lista ocen Fiat Scudo (75)

3,8
~Karol Talaga
Minivan 1.9 D 69KM 51kW
brak problemów, przyjemna praca silnika jak na starszego diesla, troche słaby przy wiekszej ładowności 800kg (Silnik)
~Andrzej
Furgon Długi 2.0 MultiJet 120KM 88kW
Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Silnik rewelacja ( 1 tona na pace), a Fiacik leci 170 km/h Spalanie między 7,6-9,3. Co może denerwować to twarde plastiki i trochę mało wygodny fotel (często robię trasy po 800 km)
2,5
~Ropdendi
Kombi 2.0 MultiJet 120KM 88kW
Ładny wygląd szczególnie tył.Mechanicznie niedopracowany ale i to można by było zaakceptować gdyby w serwisach Fiata pracowaliby douczeni mechanicy ale z świecą ich szukać.
~Michał
Minivan 1.9 D 69KM 51kW
Pomimo wad autem fajnie się jeździ. Jest pakowne, wygodne i mało awaryjne.
~rafcio19@technologist.com
Minivan 1.9 D 69KM 51kW
nie jest to wyscigowka, alw 90 KM wystarczy do sprawnego i w miare szybkiego przemieszczania sie (Silnik)
Kombi 2.0 MultiJet Power 136KM 100kW
2.0JTD 136KM 320Nm wersja Panorama 8 miejsc, trójstrefowy klimatronik, czujniki cofania, automatyczne wycieraczki z czujnikiem deszczu, automatyczne światła, ABS, ESP odłaczalne, poduszki, alarm, centralny zamek, welurowe fotele - nie ławki, komputer i CD radio ze sterowaniem w kierownicy, tempomat, 16" alufelgi i trochę innych drobiazgów - fajne szybkie duże auto, ładnie wygląda i tak sie prowadzi, z zapasem mocy. Kolor - błękitny metalik
2,6
~wzgt100@gmail.com
Kombi 1.6 MultiJet 90KM 66kW
ceny części w serwisie zwalają z nóg np. przekładnia kierownicza 3200 zł !!!!!
~rafcio19@technologist.com
Minivan 1.9 D 69KM 51kW
niektore male benzynki beda mialy klopot z wyprzedzeniem mnie :-) (Silnik)
3,1
~dawid
Furgon 1.6 MultiJet 90KM 66kW
W firmie mieliśmy flotę fiata. Wszystkie fiaty scudo przy przebiegu 200 + tyś km miały już problemy z silnikami. Brały olej a potem padały i remont silnika. Wydaje mi się, że spalanie 9 litrów to za dużo na ten samochód. Dane z dystrybutora a nie z komputera. Silnik słaby. Na plus jedynie dla mnie skrzynia biegów - jedynie z nią nie miałem problemów. Reszta wyskakiwała po kolei. Na dodatek samochody z 2009 roku zaczęła już pojawiać się rdza.
~Łukasz
Minivan 1.9 D 69KM 51kW
przebieg 290000 chociaz nie dam glowy uciac ze nie cofany, a mimo to przez rok posiadania zadnego problemu cowiecej nie bierze kropli oleju, silnik jest czysciutki, paliwo jakie leje do niego to Bioester z Bliskiej, wszystko przepali (Silnik)
Fiat Scudo