Lista ocen Fiat Sedici (42) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 59 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~16
Hatchback 5d 1.9 Multijet 120KM 88kW
Skrzynia którą naprawiali w ASO z powodu ciężkiego wchodzenia drugiego biegu. Teraz jest lepiej ale nie idealnie. Głośniejsza praca zawieszenia muszę pojechać do ASO żeby sprawdzili. Auto przejechało 3 tys. km poza asfaltem.
~doomin
Hatchback 5d 1.9 Multijet 120KM 88kW
Za mało przejechałem aby już konkretnie się wypowiadać. Po 5 tyś nic się nie dzieje. 25.09 - 10 tyś - awarii na razie żadnej nie było. 17.01 - 15 tyś 1-szy przegląd cena 695 PLN z rabatem za złe zamontowanie haka.Bez usterek
~garluch@interia.pl
Hatchback 5d 1.6 i 16V 107KM 79kW
Bardzo słabe radio (bez MP3). Nie wiem, czy tak jest u wszystkich, ale bardzo cicho gra. W poprzednich autach na 4 lub 5 (poziom głośności) było głośno, w Sedici muszę dać na około 14
~koziol
Hatchback 5d 1.6 16v 120KM 88kW
Skrzynia zaczyna coś nieco zgrzytać, silnik bez napraw i ciagle serwisu cieżko by już miał. Nie wiem dokładnie co poszło ale czestym gościem w serwisie byłem,
~lawender
Hatchback 5d 1.6 i 16V 107KM 79kW
Brak poważnych usterek. Moje Sedici jest niezawodne. Tylko lać benzynę i jeździć. Poziom oleju można sobie darować (-;
~Agata
Hatchback 5d 1.6 i 16V 107KM 79kW
Jak na 3 letni samochód to dużo było wymian. Dwa razy klocki i sprzęgło. Nie licząc drobniejszych rzeczy..
~halina skruch@onet.eu
Hatchback 5d 1.9 Multijet 120KM 88kW
dziś po 10000 tys km odleciał lewarek od skrzyni biegów,samochód został na pierwszym biegu i klops,to skandal
~hub
Hatchback 5d 1.6 i 16V 107KM 79kW
widocznosc przy opuszczonej osłonie przeciwslonecznej (nikt nie wie jak to sie nazywa)
~Mouse
Hatchback 5d 1.6 16v 120KM 88kW
Kłopoty z prądnicą (czasem piszczy na małych obrotach). Zobaczymy, co powie serwis.
~mik ret
Hatchback 5d 1.6 i 16V 107KM 79kW
mam go od nowosci nie caly rok wiec nic sie jeszcze nie stalo,odpukac