Ocena kierowcy - Fiat Seicento Hatchback 3d

Mikrus., 5 lat temu
Rok produkcji 2000
Fiat Seicento Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW 1998-2003 - Oceń swoje auto
Silnik : Pancerniak przy mojej jeżdzie się sam dziwie że dalej trzyma i chodzi jak żyleta.
Karoseria : Rdza w niektórych to już podłogę wyjada.
Mógłby być wygodniejszy i bezpieczniejszy chociaż troche. Mieć więcej miejsca , mniej palić 8 na 100 to dla mojego nie problem trochę lepiej się prowadzić w sumie tyle. Te małe 900 są pancerne serio. Na 1 auto naprawdę dobry wybór uczy pokory. Plus nie szkoda jak się zarysuje ciutkę czy rozwali. Części tańsze niż pizza XXL.
Mały skurwiel nie do zajechania naprawdę mocno go użytkowałem lubi im tam pociec z okolic silnika olej ale taka wada fabryczna co zrobić oprócz tego tanie części. Bardzo polecam na pierwsze auto.
Jak się przyzwyczai jest spoko czasami ciężko wbić wsteczny też normalka w Sejach. Długie przełożenia też są irytujące ale daje rade.
Jak gokart fajnie się jeżdzi :D. Trzeba uważać na zakętach wiadomo małe oponki , małe autko duża prędkość zakręt i mamy tragedie.
Sejasy w ocynku spoko niestety mój 2000 rocznik już powoli degraduje progi ale za to ile to auto kosztuje teraz i kosztowało jako nowe można by się tego spodziewać
Widoczność jest świetna to jak by jeżdzić oszklonym schowkiem na narzędzia ogrodowe.
Daje rade.
Jeżeli otworzy się okna i rozpędzi do 100km/h w czasie lata to fajnie. Ale gdy mamy zamknięte i tylko nawiew to jest ciężko ponieważ latem z nawiewu leci gorące powietrze ale w sumie otworzyć okno nawiew na 3 i jest fajnie.
Co tu dużo pisać bieda.
Nie jest żle na prawdę
Oleje , filtry , paliwo u mnie tyle. :)
Nie ma lepszego do 1500-2000zł. + można kupić Sejka od 1 właściciela z polskiego salonu w tych pieniądzach i mieć pewność że to realny przebieg a nie jak te Niemcole :D
Coś zawsze się znajdzie np. wypadły mi 2 lampki z plastików od tablicy rejestracyjnej z tyłu bo plastiki popękały mogło być przez moją jazdę lub zużycie nie wiem.
Nic takiego a nawet jak już coś się stanie to powtarzam części tanie ogólnodostępne wszystko łatwo się przy tych autkach robi.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 0.9 39KM 29kW [l/100km]

7,2