Ocena kierowcy - Fiat Seicento Hatchback 3d

dodek.dod@interia.pl, 19 lat temu
Rok produkcji 2000
Fiat Seicento Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW 1998-2002 - Oceń swoje auto
Ten kto chce kupić seja musi się poważnie zastanowić, ogólnie nie stwarza problemów ale patrząc na ilość miejsca można wybrać coś za tą cenę u konkurencji.
Jak do tej pory z silnikiem nie miałem żadnych problemów jest ok.
Mogły by być dłuższe przełożenia, po 70000 tys przebiegu zaczeły się problemy z dokładnością wrzucania biegów byćmoże zużycie synchronizatorów.
Kupiłem samochód prosto z salonu i po trzech miesiącach zaczęły ciec amortyzatory, reszta może być.
Do przodu ok, widoczność do tyłu też nienajgorsza ale za to lusterka są za małe (dobre do roweru)
Obsługa prosta, za mało schowków, niewygodne siedzenia szczególnie podczas długich podróży
Nagrzewa się szybko , bez zastrzeżeń.
Miejsce kierowcy i pasażera z przodu da się wytrzymać, wyrazy wspólczucia dla pasażerów z tyłu(no komment).
Nie jest najgorzej, słychać opływające powietrze i przy wysokich obrotach silnik zaczyna być już dosyć słyszalny.
Miasto 7-8l/100km, trasa 4-7l/100km, zależy od nogi kierowcy!!
kupiłem seja za ok. 28000 tys. z elektryką,PP,ESZ,IMM, silnikiem 1100 i za tą cenę można oczekiwać czegoś lepszego.
marne wykończenie wnętrza daje znać na nierównościach, wymieniłem tylko czujnik temp. płynu chłodzącego, poza tym zero usterek.
Nie miałem
Dziennik kosztów dla Fiat Seicento Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW