Ocena kierowcy - Fiat Seicento Hatchback 3d

gracek placek, 18 lat temu
Rok produkcji 2001
Fiat Seicento Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW 1998-2002 - Oceń swoje auto
ja jetem zadowolony z mojego malutkiego autka. brakuje trochę elastyczności jadąc na trasie. nie jeżdżę duzo, więc zużycie paliwa mnie nie dotyka aż tak bardzo po kieszeni ;)
nierówne obroty na zimnym silniku w zimę
mało precyzyjna, czasami są problemy z wbiciem biegu wstecznego i 3
mało trwały jak na polskie realia. Wahacze, silentblocki, przegłuby lecą, ale koszty naprawy bardzo przyzwoite
nie mam zastrzeżeń, brak problemu z parkowaniem
aby dostać się do radia trzeba odwrócić wzrok od jazdy, zdecydowanie zbyt nisko, przełączniku nawet ok.
szybko parują szyby, a zwłaszcza tylna i boczne w zimę i nawet przy włączonej wentylacji potrzebują bardzo dużo czasu na, aby cokolwiek było widać, przednia ok.
przy moim wzroście 190 cm pasażer siedzący za mną nie może liczyć na przestrzeń ;) ogólnie spoko.
głośny. nawet przy obrotach 2500-3000 jest zdecydowanie za głośno
zużycie paliwa w mieście to porażka ( 7,5 - 8,5 ). jak na taki mały silniczek powinien zamykać na 6,5. Na trasie mnie za to zaskoczył 5 - 5,5 l przy 140 do 165 km/h !!!
nie jest źle ;)
coś tam skrzypi - jakies plastiki, a tak to ok. Jak już odpali to dojedzie wszędzie ;)))
standard to wyciek spod pokrywy zaworów, wyciek ze skrzyni biegów, ale to typowe dla tego silnika. Koszt naprawy to kilkadziesiąt złotych ;)
Fiat Seicento Hatchback 3d