Ocena kierowcy - Fiat Siena

Silnik 1.2 8V 75KM 55kW
Rok produkcji 2000
Fiat Siena 1.2 8V 75KM 55kW 1997-2002 - Oceń swoje auto
Zawieszenie
Jak na te 73 konie to spisuje sie calkiem niezle. Jesli jade sam lub z jedna osoba to samochod jest calkiem zrywny. Niestety, na trasie trzeba sie troche napocic z wyprzedzaniem.
Jak na samochod, ktory ma przejechane juz 325tys. nie jest zle. Sa problemy z wrzuceniem 1 i 2 jesli silnik jest zimny ( glownie chodzi mi o okres zimowy).
Dopiero w 7 roku uzytkowania mial cokolwiek robione z zawieszeniem! Poprostu czolg, a mial wtedy na liczniki okolo 300tys!
Do tylu przecietnie, jednak dzieki temu, ze nie jest on dlugim samochodem mozna spokojnie wyrzuc gdzie sie konczy.
Wszystko na miejscu i pod reka. Brakuje mi jedynie drugiego schowka od strony pasazera, zamiast tej pseudo-dziupli, z ktorej wszystko wypada podczas jazdy.
Nagrzewa sie dosyc szybko, jednak czasami balaczka jest odmrazanie przedniej szyby w zime.
Mam 190cm wzrostu. Z przodu z miejscem nie ma problemu, jednakze z tylu slysze czeste niedomagania pasazerow - malo miejsca na kolana.
Niestety, jest to spora wada tego samochodu. Przy 110 jest juz naprawde glosno. Dosyc dobrze wyciszony od wiatru, jednak silnik robi swoje/
Jak na samochod ze swojego rocznika nie jest zle.
Draznia drobne usterki typu wysiadajace bezpieczniki, niedzialajce ogrzewanie tylnej szyby.
Jestem w szoku. Dopiero teraz zaczyna niedomagac przy 325tys!

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.2 8V 75KM 55kW [l/100km]

Fiat Siena