Ocena kierowcy - Fiat Siena

januusz, 15 lat temu
Silnik 1.2 i 82KM 60kW
Rok produkcji 2000
Fiat Siena 1.2 i  82KM 60kW 1997-2002 - Oceń swoje auto
samochód za małe pieniądzę i może nie ideał ale wart. wnętrze wykonane z twardych plastyków ale ne jest podatne na zarysowania a pozatym za małe pieniądze można wyposarzyć go (wersię podstawową ) w centralny zamek ok 200zł bo uniwersalnych nie polecam bo sam mam i się nie sprawdzają co jakiś czas trzeba regulować
dla 2 osób wystarczający może nie sportowy ale fusion 1.25 i fiesta to przy nim ślimaki z marnym przyśpieszeniem (mimo iż te dwa są nowe to siena ma dużo lepsze osiągi
ciężko wchodzi wstechny
jak na małe autko do 90 to ok jedyny mankament to hamulce jak się pomoże ręcznym to jest lepiej
zbyt słaba widoczność do tyłu ale za 100 zł można założyć czujniki cofania
wszystko pod ręką
brak klimy ładnie i szybko grzeje w zimie tylna szyba też szybko jest sucha a powietrze w aucie jest za bardzo wysuszone - nie wszystkim to odpowiada
dla 2 osób z małymi dzieciakami więcej nie trzeba bagarznik też duży pod warunkiem że nie jest zamontowana butla na gaz 60l
do 90 cichutko a powyżej już jest coraz głoże ale jak chcecie mieć spalanie w granicach 7 l to szybciej nie warto
trasa ok 6,9 l w mieście (warszawskie korki) nawet 12l
godny polecenia
mam go od nowości i do tej pory wymieniłem zbiorniczek płynu chłodniczego dodam tylko że rok po zakupie ok 3000km założyłem gaz i haka i jeżdzę do tej pory bez żadnej usterki rdzy też nigdzie nie ma. Wymiana oleju iświec zgodnie z książką serwisową (samemu)i cieszę się z jazdy
nigdy mnie nie zawiódł i napewno go nie sprzedam za to polecam innym bo za 10 tys a nawet mniej można kupić w bardzo dobrym stanie
Fiat Siena