Oceny Fiat Siena 1.2 i 82KM 60kW 1997-2002

Fiat Siena 1.2 i  82KM 60kW 1997-2002 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Fiat Siena 1.2 i 82KM 60kW 1997-2002

~olo69
Sedan 1.2 i 82KM 60kW
Auto mam od nowosci , do 5 lat nic się nie działo, super autko tylko wersja nieco uboga, po 5 latach zaczęło się powoli sypać. do dzisiaj (185 tyś) wymieniłem 2 razy cały wydech, 2 razy łożyska z przodu, klocki hamulcowe ,tarcze, rozrząd, 2 razy uszczelkę pod głowicą, 1 uszczelnienie całego silnika, 2razy złamana klamka wew. 2 razy końcówka drążka kierownicy. Ale auto dalej jeździ i oprócz klekotania plastików nic sie specjalnie nie dzieje....
4,1
~gp1605@poczta.onet.pl
Sedan 1.2 i 82KM 60kW
Mam auto od nowości i oceniam je dość dobrze. Silnik chodzi bardzo dobrze, skrzynia biegów również. Drobne usterki mogą się zdarzyć wszędzie, nawet w autach z wyższej półki. Jego zaletą jest duży bagażnik. Byłem z nim w różnych miejsczach Europy i nigdy nie miałem z nim problemów. Problemów również nie ma z zapakowanie się. Samochód polecam młodym rodzinom z małym dzieckiem. Jest tani w utrzymaniu, a do bagażnika zapakujecie cały wózek i kilka...
~januusz
Sedan 1.2 i 82KM 60kW
samochód za małe pieniądzę i może nie ideał ale wart. wnętrze wykonane z twardych plastyków ale ne jest podatne na zarysowania a pozatym za małe pieniądze można wyposarzyć go (wersię podstawową ) w centralny zamek ok 200zł bo uniwersalnych nie polecam bo sam mam i się nie sprawdzają co jakiś czas trzeba regulować
~arturp1@op.pl
Sedan 1.2 i 82KM 60kW
Ogólnie jestem bardzo zadowolony z tego auta. Jak na tanie auto jest naprawdę udanym modelem. Silnik jest bardzo dynamiczny a auto prowadzi się bardzo dobrze. Jest to duży i wygodny samochód dla 4 - osobowej rodziny. W ciągu 5 lat eksploatacji nie było, oprócz uszczelki pod głowicą, żadnej poważnej usterki. Przejechałem prawie 100tys. km na gazie i silnik nie wykazuje żadnych śladów zwiększonego zużycia, czym straszyli mnie przeciwnicy...
3,1
~joda222
Sedan 1.2 i 82KM 60kW
Ten komu pali na trasie 8 litrów, nie jedzie do mechanika albo zmieni technikę jazdy. Mój palił 6,3 litra, ale po wymianie skrzyni biegów(rozsypała się w zeszłym roku) pali 5,2 litra(ale stracił nieco na dynamice). Nie wiem tylko do dziś z czego tą skrzynię wstawili.
2,9
~serek@buziaczek.pl
Sedan 1.2 i 82KM 60kW
Niestety przeciętne auto obarczone niedoróbkami producenta. Bardzo dobrze jeździło sie nim do 3-go roku użytkowania - duży bagaznik, w miarę dynamiczny silnik, później już tylko dokładałem. Puenta - następnym moim samochodem na pewno nie będzie fiat.
3,6
~Michał Łódź
Sedan 1.2 i 82KM 60kW
jak na tę cenę autko b. dobre - rodzinne, zbiera się wolno ale 140 w trasie łapie i można lecieć spokojnie . Autko ma duży bagażnik jest miękkie co jest zaletą na dziurawych miejskich drogach, auto idealne na działke, różne nie ciekawe drogi, nie boi się wysokich traw i kamieni, jednak w trasie troszke się nie trzyma drogi z tego powodu (wysokie zawieszenie)
~Rafał S.
Sedan 1.2 i 82KM 60kW
Barzdo dobry samochód dla młodego małżeństwa. Ogromny kufer 500l, reszta w cuglach przegrywa. Więc można zapakować całą rodzinę i wyjechać nad może czy w góry. Może trochę zbyt miękki (5 osób i mocno osiada). Polecam zdecydowanie HL niż EL
~Tomoz
Sedan 1.2 i 82KM 60kW
Kupilem go za 7500 rocznik 1999 i przebieg 82000km. Jestem super zadowolony, moze mam dobry egzemplarz. Nosilem sie z zamiarem zalozenia instalacji gazowej, ale przy spalaniu 5,3 na trasie i max.6,5 w miescie zrezygnowalem. przejechaem 6000km i nie moge zlego slowa powiedziec. Pakowny dynamiczny i oszczedny. Brak wspomagania, ale kreci sie latwo - Fiaty tak maja.
3,5
~piatas
Sedan 1.2 i 82KM 60kW
jak na auto tej klasy i tego producenta, to jest ok. nie ma co jednak oczekiwać cudów i nie ma co szarżować - bo wtedy wkalkulowane nieprzyjemne niespodzianki