Ocena kierowcy - Fiat Siena

Rudy, 19 lat temu
Silnik 1.2 i 82KM 60kW
Rok produkcji 1999
Fiat Siena 1.2 i  82KM 60kW 1997-2002 - Oceń swoje auto
W tej cenie i z takim wyposażeniem nic innego nie było (wer HL) a kolosalny bagażnik w tej klasie pobiła dopiero thalia. Favoritką to się nie mogłem zabrać z marketu po zakupach choć szersza była ale kufer to tylko na neseser rano do biura.
Faktycznie, czasem brakuje szustego biegu ale silnik w miarę elastyczny i pusty przyspiesza nieźle nawet na wysokich biegach.
Przebieg mały a już problem z dwójką i wstecznym
Wiater raz mnie zdmuchnął na pobocze
Tył - brak zupełny, reszta znośnie
Wolę model włączników Fiata niż Merca
Szyby parują jak diabli, ale w zimie ogrzewanie nadaje się nawet na Sybir
Kierowca ma mało miejsca ale przy moim wzroście 170 jest znośnie, sory ale nigdzie więcej w niej nie siedziałem :)
Do setki jest względnie cicho
No tutaj to nie jest dobrze, przy silniku 1,2 spalanie 10 l w miescie to lekka przesada (od nowości) za to trasa tylko 6 litrów
Z jakością w moim egzemplarzu kiepsko, sprzęgło i łożyska to elementy które nie mają prawa się psuć we wspólczesnym samochodzie nawet tanim przed zaliczeniem przynajmniej 70kk
Tylko żarówki
do 20 kk wymiana sprzęgła, łożyska w kole przednim, teraz po 40kk wymiana alternatora, i układu wydechowgo ,mam wrażenie, że skrzynia dogorywa (może nie wykraczę) Ogólnie mam wrażenie, że autu bardziej szkodzi upływ czasu niż przebieg (jeżdżone codziennie)

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.2 i 82KM 60kW [l/100km]

7,8