Ocena kierowcy - Fiat Siena

MUDAP - z kącika Palio Siena, 19 lat temu
Silnik 1.2 i 82KM 60kW
Rok produkcji 2001
Fiat Siena 1.2 i  82KM 60kW 1997-2002 - Oceń swoje auto
Furka nówka kosztowała mnie 30 000 pln - przebieg 64 000 km - awarii brak - życzę każdemu takiego FIACIORA - a to tylko SIENKA 1.2 EL
Silnik jak w elektryczce - co nie wrzucisz jedzie - 4 bieg ciągnie bez problemów od 40 km/h
Czasami wsteczny chaczy
Hmm - nagły ruch kierownicą przy 80 km/h będzie waszym ostatnim błędem
Do przodu i na boki ok - do tyłu przez tylnią szybę tragedia - zamontowałem piszczące żarówki od wstecznego - jak cofam wszyscy mnie zauważają i uciekają PS - światła rewelka H7 i H3
Jak to w samochodzie za 30 000 pln. Nie jest super ale i nie tragedia. Fura bez elektryki, obrotomierza, przeciwmgnielnych - ale jeździ :)
MM - poezja - zimą - po przejechaniu 1000 metrów daje ciepełko. Kiepsko z regulacją ciepełka - działa skokowo - daje ciut albo od razu bardzo ciepło - wskazówka od temp. silnika chodzi jak wachadełko w zegarze z kukułką
Ja nie narzekam 192 cm - gorzej ci co siedzą za mną - siedzisko fotela kierowcy przy odsuwaniu robi się bardziej poziome. Z tyłu przydałoby się z 10 cm. Jak prowadzi ktoś niski - nie ma problemu
Cichsza niż punto pierwszej generacji - ale Jaguar to to nie jest
To zależy - w lato - jazda o kropelce po autostradzie dystans 350 km - zero zrywów wyszło mi około 5,6 litra na 100 km - zimą w mieście krótkie trasy do 10 litrów. Przeglądy robie w ASO poza Wawą - mają ceny 1/3 mniejsze niż w Wawie
Za nówkę golasa chcieli 38 000 pln (nie warta tej ceny) - po promocji za rocznik zapłaciłem (30 000) plus gratisy - wspomaganie - poducha dla kierowcy - lakier metalic - instalka radiowa - 2 lata gwarancji
mam już zrobione 64 000 km - poszły (na gwarancji - przy 8000 kilometrów) gumy przedniego stabilizatora - koszt wymiany po gwarancji 80 pln. I nic poza tym (póki co)
BRAK JAKICHKOLWIEK USTEREK - dziwne jak na ponoć najgorszego FIACIORA ze stajni FIATA

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.2 i 82KM 60kW [l/100km]

7,7