Oceny Fiat Siena 1.6 i 16V 101KM 74kW 1996-2001

Fiat Siena 1.6 i 16V 101KM 74kW 1996-2001 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Fiat Siena 1.6 i 16V 101KM 74kW 1996-2001

~Em.def
Sedan 1.6 i 16V 101KM 74kW
hmmm... lubie wchodzić bokami w zakręty, a esp mnie wkurza (esp mam w peugeocie 407 sw i nie jestem zadowolony z tego faktu) a siene opanujesz nawet w odbramkowej sytuacji, polecam zajęcie jakiegoś miejsca typu lotnisko, tor, czy jakiś teren gdzie manewrują L- ki tylko, że te większe, w niedziele, po pierwsze świetna zabawa, po drugie, świadomość na ile pozwala ci auto, po trzecie, wiesz jak się zachować w sytuacji w której chodzi o twoje...
~Likeasir
Sedan 1.6 i 16V 101KM 74kW
Nie jest to cud techniki i widać to w każdym calu,ale źle nie jest w żadnej kategorii.Konstrukcja jest naprawdę solidna.Ostatnio przesadziłem na rondzie i wyrżnąłem w krawężnik z dość wysoką prędkościa i oczywiście nic się nie stało-kumpel (jeden z tych co się śmiał) kupił mondeo III, zimą wjechał w zaspę i urwał wachacz-1200zł w plecy-nie wiem czy ogólnie na dystansie 50000km wydałem tyle na obsługę sieny.Gdyby prowadził się trochę lepiej i...
~Artur K.
Sedan 1.6 i 16V 101KM 74kW
Super samochód rodzinny, tani w utrzymaniu po mieście trochę paliwożerny. Fajnie się zbiera na światłach i wysoko ma zawieszeni nie straszne mu koleiny, gdyby nie ta ruda i słabe hamulce miałbym ją do dzisiaj.
3,5
~ZZM
Sedan 1.6 i 16V 101KM 74kW
Z jednej strony nie najgorsza mechanika a z drugiej szalejąca korozja jak w kreskówce "termit twardziel" z psem Huckleberry'm. .Mimo to, miło wspominam ten samochód i gdyby nie rdza na pewno bym go nie sprzedał.Jest bardzo tani w zakupie i tani w utrzymaniu(części) .
4,1
~raf
Sedan 1.6 i 16V 101KM 74kW
nie jest to może najpiękniejsze auto, ale w tej kategorii cenowej to swietny wybór! silnik 1.6 16v ma 100koni i niezłego kopa ( mała waga auta ), nie boje sie wyprzedzać bo mam zawsze zapas mocy. auto ma 12 lat i ponad 215 tyś przebiegu i jedyna awaria to był termostat przy 180tyś. drobnostki typu zacinające sie tylne klamki to pomine bo to nie nowe auto. polecam szersze koła i aluminiowe felgi, troche porawiaja wyglad Sieny.
~Paweł
Sedan 1.6 i 16V 101KM 74kW
Oceniam Sienę na 4+ oczywiście odnosząc to do odpowiednich oczekiwań. Bo jeśli nie byłoby ograniczeń to pewnie wszyscy jeżdzilibyśmy limuzynami. Wkrótce pewnie przesiąde się na coś z wyższej półki, ale do Sieny zawsze będę miał sentyment. Największe zalety to: stosunek cena/jakość, dynamiczny silnik, ogromny bagażnik, bezusterkowość. Wady: twardość zawieszenia, słabe wyciszenie, slabe wykńczenie (to jednak fiat)
Dziennik kosztów dla Fiat Siena 1.6 i 16V 101KM 74kW
9,1
10,9
~homey@interia.pl
Sedan 1.6 i 16V 101KM 74kW
Auto udane, nie sprawiające kłopotów i raczej tanie w eksploatacji. Duży bagażnik pozwoli na weekendowe i dłuższe wyjazdy, mocny stukonny silnik w lekkim aucie także pozwala na bezstresową jazdę na trasie. Dobre wyposażenie. Oceniłbym na 5, ale 1 oczko muszę odjąć za korozję na rantach błotników...
~Harry
Sedan 1.6 i 16V 101KM 74kW
Idealny rodzinny samochód dla osób o niezbyt zasobnych portfelach. Miałem juz WW Passata, Wartburga, Fiata Sienę, FODA Focusa i Hondę Accord. I możecie wierzyć lub nie niczym (poza komfortem z samochodami klasy średniej) sie nie różni.
~rjanik@zurad.com.pl
Sedan 1.6 i 16V 101KM 74kW
nie narzekam na to auto b dobre amortyzatory nie wymieniałem od nowości przebieg 300.000km układ kierowniczy tez b dobry,trzyma zbieżnosc wady to karoseria,lakierowany ponownie na gwarancji , alternatory nalezy reperowac w prywatnych warsztatach-fabryczne nie wytrzymuja 2 lat,instalacja LPG tylko serwisowa tartarini bez zarzutów,układ wydechowy tez dobry.
~bogdan4919@interia.pl
Sedan 1.6 i 16V 101KM 74kW
na ten stary silnik jest bardzo zwawy usterki jak w przecietnym fiacie moge powiedziec ze eksploatacyjne zuzywaja sie i trzeba naprawiac uzywam tylko orydinalym czesci kupowanym w serwisie NIE NAPRAWIAM W TANICH ZAKLADACH BO U NICH NIBY JEST TANIA ROBOCIZNA A W RZECZYWISTOSCI DAJA CZESCI TANIE PODROBKI