Nasza strona www używa technologii wykrywającej konfigurację przeglądarki użytkownika oraz Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza, że akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Oceny Fiat Stilo

Fiat Stilo - Oceń swoje auto

Oceny Fiat Stilo– wybierz wersję

Pokaż wersję z silnikiem:

Najnowsze oceny Fiat Stilo

~Grzegorz
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Fiat Stilo I
Bardzo dobre auto jak na tą wartość i przede wszystkim ładne. To duży atut nie musieć wstydzić się jeździć 15 letnim autem, nie to co np. astra.
~lewyxxx
Kombi 1.6 i 16V 103KM 76kW
Fiat Stilo I
Stllo wzbudza emocje albo złe albo dobre. Akurat jestem w trakcie sprzedawania auta i mogę trochę podsumować Stilo. Z początku auto mi się podobało. Komfort jazdy jest dobry, choć auto ma dość miekkie zawieszenie i buja, Ale jeżdzi się wygodnie. Dobra blacha, która nie rdzewieje. Przestronny. Wykończenie wnęrtrza na dobrym poziomie, ale jednak posiada trochę wad. Głównie elekryka,
~Dawid
Fiat Stilo I
Auto nieźle wykonane, mam tu na myśli przede wszystkim wnętrze. Z blachą już zupełnie średnio. oznaki korozji na klapie bagażnika oraz obu progach w przedniej części.
~pav3l0s
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Fiat Stilo I
Samochód po 7 latach eksploatacji podsumować mogę krótko: jest bardzo fajny. Nigdy mnie nie zawiódł, kupiłem go jako 4-latka z pełnym wyposażeniem, które nigdy się nie zepsuło
~Szalan13
Fiat Stilo I
Po krótkim lecz intensywnym użytkowaniu autka powiem krótko - jestem zadowolony.
~Seba
Fiat Stilo I
Świetne auto do miasta i na trasę. Bardzo zrywne, genialne hamulce i mnóstwo dodatków takich jak tempomat, esr, asr, podłokietnik sprawiają, że podróżuje się nim naprawdę komfortowo.
~marco8989
Fiat Stilo I
Auto w wersji 3 drzwiowej prezentuje się zdecydowanie najlepiej. Jest dość krótkie jak na swoją klasę, jednak już szersze od wersji 5 D. Czuć to zdecydowanie podczas jazdy. Auto prowadzi się dużo lepiej od rodzinnej wersji fiata. Nie pływa już tak na zakrętach, jest też zdecydowanie sztywniej...nie wpływa to jednak znacząco na komfort podróżowania. Porównując zawieszenie samochodu z konkurencją cenową tego rocznika i tej klasy ( seat leon,...
~Patryk
Fiat Stilo I
Moje drugie auto, kupione od pierwszego właściciela z pełna dokumentacja. Co do wad: narazie tylko elektryka, niezrozumiałe dla mnie błędy ktore znikają tak szybko jak pojawiają sie przy odpalaniu auta, no i znany wszystkim "airbag failure". Jednak polecam spryskanie kostki pasażera płynem do czyszczenia instalacji elektrycznych za 20 zł, co rozwiązuje problem. Kolejny wydatek który zapewne mnie czeka, to niszczące sie...
~krawat
Hatchback 1.8 16V 133KM 98kW
Fiat Stilo I
Właściwości jezdne,silnik skrzynia biegów to największe atuty.Ku mojemu zaskoczeniu nie mam z nim żadnych problemów.
~Generał
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Fiat Stilo I
Po bmw kupiłem fiata tylko dlatego że był tani a tu na wejściu okazało się ze nie ma co kierować się stereotypami. Stilo fantastyczny samochód. Bardzo dobrze wykonczony bezawaryjny i fajnie się prowadzi
Fiat Stilo