Ocena kierowcy - Fiat Tempra Kombi

BAJER, 19 lat temu
Silnik 1.6 i.e. 78KM 57kW
Rok produkcji 1996
Fiat Tempra Kombi 1.6 i.e. 78KM 57kW 1990-1996 - Oceń swoje auto
Bardzo dobry i wygodny samochód za naprawde niewielką kase miałem kupić BMW ale to utko nie jest już w modzie jest obchodzone a temperówka to jest piękny duży samochód i bardzo wygodny nie jest to wyścigówka ale mi o to nie chodziło miało być duże wygodne i niezawodne a gdy się coś już zepsuje to mało kosztuje i można to samemu naprawić POLECAM
Jak na tyle kilometrów to bardzo ładnie cyka
Problem był kiedy mi spadło ciągiełko ale już jest dobrze dlatego dałem ocene 4
Jak to FIAT nie lubi takich dróg jak w Polsce często lecą wachacze końcówki drążków ale i tak jest lepiej niż w innych zachodnich markach samochodów
Poprostu rewelacja przednia jest idealna tył wiadomo trzeba się przyzwyczaić ale jest rewelacja
ogrzewanie ocena 4 w innych jest lepiej ale tu i tak nie najgorzej
To jest poprostu mała limuzynka przestrzeń porównuje z BMW serii 7 jest jej naprawde duuuuużooooo!!!!!!!!!!!
Jak jest zawieszenie wporządku i zastosuje się do niektórych elementów plastikowych SILIKON jest pełen wypas
Jak na taki duży pojazd na gazie jest spoko nie wiem jak na benzynie pali nigdy nie sprawdzałem ale na trasie rewelka
Mało kosztuje a wykonanie jest rewelacyjne zobaczcie na te pojazdy co je teraz produkują kto wam sprzeda samochód z takim wyposażeniem jak ma tempra welurowa tapicerka i nie tylko teraz w sprzedaży auta są niedokończone bynajmniej ja tak uważam wystarczy otworzyć maskę silnika np. w citroenie C3 lub C5 i innych pojazdach i zobaczyć tam gdzie wzrok nie sięga jet auto pomalowane minią tak minią nie mają wygłuszeń silnika siedzenia to wyglądają jak taborety a tu macie p[rawdziwe fotele które są bardzo wygodna. POLECAM zakup tego auta.
Wiem że wszędzie dojade
Wiem że wszędzie dojade