Ocena kierowcy - Fiat Tempra Kombi

Silnik 2.0 i.e. 4x4 115KM 85kW
Rok produkcji 1993
Okres użytkowania: ponad 6 lat
Fiat Tempra Kombi 2.0 i.e. 4x4 115KM 85kW 1992-1995 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu : w zimie na wypad na narty w gory idealne autko tam gdzie wszyscy z przednim lub tylnym napendem stoja lub zakladaja lancuchy ty grzejesz kolo nich,naped z delty integrale robi swoje ,jest jeszcze blokada mostu tylnego wrazie co
Układ elektryczny
Układ hamulcowy
na dzien dzisejszy to niegra roli pomalu te auta wymieraja,ja mam moja 8 latek z niemiec sprowadzilem,zadbane auto w zadkich wersjach moze benda kiedys kolekcjonerskie ale trzeba o nie bardzo dbac w sczczegolnosci dlatego ze to wloskie delikatne makarony
moze byc ale nped na wszystkie kola zabiera mocy troche minimum powinno byc 150km najlepiej z turbo naprzyklad od fiata cromy
troche zamalo precyzyjna
na sniegu bajka,jezdzi jak po torach
z przodu dobrze z tylu troche zamalo miejsca na nogi,bagaznik o.k.
mam klimatronica wiec jest ok
z przodu o.k. tyl gorzej
moglo bybyc lepiej
benzyna miasto 12,trasa 120kmh 10l,trasa 90kmh 8l. na gazie niejezdze bo mi jeden silnik juz zalatwil,zawor sie wypalil i wpadl do cylindra,mam drugi silnik podobno 115000km przebieg gaz podlaczylem ale po 600km zaczal wariowac wiec go odpiolem instalacje mam
tez niegra roli auta te mozna dostac praktycznie za darmo,na rynku te auta niegraja juz zadnej roli tylko dla pasjonatow moze ta jak ja
co chwile cos pada zazwyczaj drobiazgi mozna samemu naprawic,elektryka,zentralny zamek
silnik wymieniony winny gaz,rolka na pasku rozrzadu sie zatarla glowica do roboty.tylny zacisk sie zacinal czasami

LPG - zużycie paliwa dla silnika 2.0 i.e. 4x4 115KM 85kW [l/100km]

10,3