Ocena kierowcy - Fiat Tempra Kombi

KOJAK - Student, 17 lat temu
Silnik 1.9 TD 80KM 59kW
Rok produkcji 1992
Fiat Tempra Kombi 1.9 TD 80KM 59kW 1992-1993 - Oceń swoje auto
Samochod kombi wysmienicie sie sprawdza jak dla studenta jakim ja jestem wiadomo przeprowadzi tasa do domu 600km od miasta w ktorym studiuje. Mozna nim wozic od desek(zdejmowany zdezak) do mebli kawadratowa paka lux. Kupielm go tanio w niemczech od dziadka cena/jakosc super
Mam tempre kombi i musze powiedziec ze silnik jest bardzo elastyczny, nawet nie jest taki glosny jak na tyle lat i przebieg. Tak samo ja w inny dieslach. Pocinalem nim 170km/h na autostradzie z 5osobami w srodku i bagazami nie wiem skad ona bierze taka sile.
Wszystko bylo w porzadku ale ostatnio po 265000 cos mi wyskakuja biegi z 1 i 3 nie wiem czego. A tak wczesniej to dobrze
Szalu nie ma, ale i tak ladnie jedzie
Tutaj super na kazda strone i to do tego kombi.
Na trasie z 65litrowego baka wyciagam 1200km mysle niezle, a tak to 5-7 w miescie. Czesci sa tanie. Pojemna bryka zaladujesz wszytk co chcesz
Nie wiem moze u mnie slaby termostat bo cos wolno sie grzeje w zimie, niestety klimy nie mam.
Z porzodu dobrze nawet bardzo z tylu tez i do tego ta paka kombi jest taka duza ze wszytko tam mozna wsadzic naprawde paka jest lux wieksza niz w innych samochodach i do tego mozna odpiac zdezak. Przydalo sie jak wiazlem luzko 2x2m super sprawa. Samochod spelnia swoje zadanie.
Tutaj nawet wporzadku.
Ja zawsze jezdze zaladowany ze kol nie widac tyle mam napchane 5 osob i dotego bagaze(studenci) a pali mi 6 litrow, jezdze ile chce i gdzie chce.
Bomba, kupime go tanio a jest naprawde wytrzymaly i funkcjonalny.
Jak narazie nic a juz 265000 ja do tego nie dbam o moja tempre, jest bardzo wytrzymala.
Cos mi biegi czasami wyskakuja 1 i 3 ale to cjhyba nic nie dozrobienia i tanio bo czesci tanie.

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TD 80KM 59kW [l/100km]

5,3