Lista ocen Fiat Tipo II Sedan (48) - Ergonomia

Na liście zabraknie 41 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł
Sedan 1.4 95KM 70kW
Bardzo wygodne fotele, wszystkie przyciski na miejscu, obsługa auta bardzo intuicyjna. Ogromna ilość miejsca pod maską - z tym autem na pewno nie będzie trzeba jechać do serwisu na wymianę głupich świateł, a nawet istnieje szansa, że podczas zabiegu nie ubrudzimy koszuli!
~Rados
Sedan 1.4 95KM 70kW
Posiadam podstawową wersję. Są przyciski i pokrętła mechaniczne na konsoli środkowej. Wszystko dobrze dostępne i przejrzyste jak dla mnie. Bagażnik pojemny 520 litrów otwierany z kluczyka albo z przycisku na konsoli. Sterowanie komputerem pokładowym z kierownicy.
~Tomek
Sedan 1.4 95KM 70kW
Dźwignie kierunkowskazów zbyt głęboko schowane i nieprzyjemnie oporne. Kierownica za duża. Włącznik awaryjnych zbyt blisko otwierania bagażnika. Sterowanie szyb przednich za daleko z przodu. Reszta OK. Plus za MECHANICZNY hamulec ręczny.
~mdnm
Sedan 1.4 95KM 70kW
Tutaj bez specjalnych zastrzeżeń, wszystko jest na swoim miejscu, poza tym, że przycisk, którym możemy otworzyć klapę podczas jazdy jest tak blisko innych, które często się używa. Raz otworzyłem klapę jadąc. Gratulacje za pomysłowość dla inżynierów.
~Maciej
Sedan 1.4 95KM 70kW
niewygodne twarde fotele, brak podparcia bocznego, krótkie siedziska, mało schowków i brak podłokietnika. Wielkie manetki przy kierownicy i szalenie nieintuicyjny soft. (spróbujcie ustawić w nim chociażby godzinę)
~grze
Sedan 1.4 95KM 70kW
Samochód dla ludzi jeżdżących bardzo wolno i mających cierpliwość. Spalanie standardowe zależnie od sposobu jazdy. Potrafię jeździć bardzo ekonomicznie w korkach moim zdaniem ten samochód pali za dużo, tak samo w mieście.
~Jakub
Sedan 1.4 95KM 70kW
Tak jak było wszystko na swoim miejscu. Może powiini umieścić przyciesk otwieranai bagażnika trochę dalej od wspomagania CITY, bo z raz może smi się zdarzyło wcisnąć na parkingu i musiałem lecieć zamykać bagażnik
~Jakub
Sedan 1.4 95KM 70kW
Tutaj skonstruowane wszystko jak należy. Radio wysoko,więc nie tracimy drogi przy zmienianiu stacji . Potrzebne przyciski na kierownicy wygodnie ułożone . W Hyundaiu np były za nisko i ręką trzeba było zjeżdżać na dół.
~slawoos
Sedan 1.4 95KM 70kW
Wszystko na swoim miejscu. System UConnect daje możliwość sterowania większością potrzebnych rzeczy, sensownie rozmieszczone opcje konfiguracji auta. Łatwa obsługa klimatyzacji, automatycznych wycieraczek. Jest OK

Usterki Fiat Tipo II

Fiat Tipo II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Roman S
Sedan 1.6 E-Torq 110KM 81kW
Autem jeździ codziennie kobieta i sobie chwali. Trzy razy do roku jedziemy w dłuższą trasę (600 km i więcej) wtedy prowadzę ja (mężczyzna o wadze 130 kg i wzroście 190 cm) i wszystko mam pod ręką.
Fiat Tipo II Sedan