Lista ocen Fiat Tipo II Sedan 1.4 95KM 70kW 2015-2020 (43) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~taki jeden
Sedan 1.4 95KM 70kW
Z przodu jest nieźle. Z tyłu już gorzej. Linia dachu jest b. nisko poprowadzona. Autko ładnie wygląda, ale na tylnej kanapie nawet przeciętnego wzrostu mężczyzna szoruje włosami po podsufitce. Szczególnie kiepsko jest na środkowym miejscu, gdzie kanapa jest ciut wyższa, a dach obniżony. Tu nawet przy wzroście 176 trzeba schylać głowę. Za to zdecydowany minus. Co ciekawe tylne oparcie ma wyciągany podłokietnik, ale otworu na narty nie da się...
~Tomek
Sedan 1.4 95KM 70kW
Mam 175 wzrostu. Pomimo regulacji fotela i kierownicy w 2 płaszczyznach NIE POTRAFIĘ zająć komfortowej pozycji za kierownicą. Paradoksalnie winny jest fotel. Ma za długie siedzisko ( SZOK ), które powoduje u mnie ucisk dolnej części ud, a tym samym męczy przy dłuższej jeździe. Auto idealne dla kierowców o wzroście 180 - 195 cm. Miejsca dla pasażerów sporo, ale modna wysoka dolna linia szyb, nie jest przyjemna dla pasażerów z tyłu. Plus za...
~Meleic
Sedan 1.4 95KM 70kW
Po ustawieniu siedzenia kierowcy dla człowieka o wysokości 1.82m z tyłu można się dobrze wyciągnąć. Jakby były siedzenia z tyłu regulowane to można byłby się prawie położyć ;) Oczywiście wyolbrzymiam. Bagażnik jest bardzo pojemny, ostatnio bez problemów załadowałem 7 worków 80L z korą i było trochę jeszcze miejsca na jakieś pierdoły. Żeby wziąć coś z bagażnika co leży przy siedzeniach to trzeba aż się położyć i wyciągnąć.
~Zenio
Sedan 1.4 95KM 70kW
Nie spodziewałem się aż tak dużej przestrzeni we wnętrzu jak i w bagażniku, który jest ogromny. Dużo miejsca pomiędzy przednimi a tylnymi siedzeniami. Podczas jazdy na długich trasach zarówno z przodu jak i z tyłu siedzi się wygodnie i nie odczuwa się dyskomfortu. 4 osobowa rodzina spokojnie spakuje się na wczasy.
~Tomek
Sedan 1.4 95KM 70kW
Dużo miejsca. Rodzina niewysokich, ale się mieścimy. Z przodu można jeździć z kowbojskim kapeluszem na głowie. Natomiast wsiadanie/wysiadanie za kierownicę nieprzyjemne ( koło kierownicy jest za duże - z Jeepa ). Przydałoby się odjąć ze 4 cm średnicy. Tylna kanapa jest wysoka - dziecko coś widzi.
~DanielK.
Sedan 1.4 95KM 70kW
Na początku wydawało mi się nieco ciasnawo - zwłaszcza porównując do 307. Jednak po dopasowaniu fotela i kierownicy nigdzie nie dotykam kolanami i siedzę bardzo wygodnie (187cm wzorstu). Tył jest dla dzieciaków ale jeśli masz pasażerów 190cm i okolice tych rozmiarów będą mieć za mało miejsca na głowę.
~kamil_cieślak
Sedan 1.4 95KM 70kW
W tym segmencie ciężko znaleźć tak dużo miejsca w środku. Zarówno dla kierowcy, jak i dla pasażerów. Z przodu wysoki kierowca czuje się komfortowo, a pasażer za nim nie odczuwa dyskomfortu - duża przestrzeń na nogi na tylej kanapie. Model Sedan - duża pojemność kufra.
~Husarz
Sedan 1.4 95KM 70kW
Nie ma dużo zbędnej przestrzeni. Wszystko jest pod ręką a jednocześnie wszyscy maja wystarczajaco miejsca, żeby mieć wygodnie. Bagażnik to oczywiście bajka pod warunkiem że nie mamy wielkich kartonów. Ta dziura przez którą wklada my bagaże mogła by być trochę większa
~Bmg
Sedan 1.4 95KM 70kW
Zdecydowanie zgadzam się z informacjami podawanymi przez producenta, w których zapewnia, że osoby o wzroście powyżej 1,8 m usiądą wygodnie z przodu i z tyłu jednocześnie. Szerokość auta jest również bez zarzutu. 4 wysokie osoby pojadą wygodnie.
Dziennik kosztów dla Fiat Tipo II Sedan 1.4 95KM 70kW
7,2
9,3
~Janusz Żegota
Sedan 1.4 95KM 70kW
Tutaj daję ocenę wysoką, bo jak na auto tej klasy, czułem się w nim bardzo dobrze, a bagażnik jest fantastyczny. Oczywiście sedan ogranicza możliwości przewozowe jeśli chodzi o gabaryty przedmiotów, nawet przy dużym bagażniku.
Fiat Tipo II Sedan