Oceny Fiat Ulysse I 1.9 TD 90KM 66kW 1995-2002

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Fiat Ulysse I 1.9 TD 90KM 66kW 1995-2002

~Jarecki
Fiat Ulysse I
Bardzo dobre autko rodzinne za rozsądne pieniądze, eksploatacja (ceny części i napraw /omijajcie tylko ASO/ oraz spalanie) na poziomie do zaakceptowania. Prostota konstrukcji wpływa na niezawodność, jak mówią mechanicy - w wersji 1,9TD (z wtryskiem pośrednim) jest ostatnim bezproblemowym dieslem. Dostępność części dobra. Jeśli zamierzacie kupić to lepiej poszukać wersji z klimą (bez latem mocno się nagrzewa). W wersji 1,9TD nie posiada na...
~Ulyssezg
Fiat Ulysse I
Ogólnie auto godne polecenia rodzinie 2+3, bardzo wygodne w trasy itp. chociaż uważam, że mogłoby mieć trochę wiecej mocy, szczególnie z włączoną klimatyzacją jest strasznym mułem, tak więc celowałbym w mocniejsze jednostki.
~andreejj@wp.pl
Fiat Ulysse I
samochod prawie idealny,dlugosci 4,40metra ,czyli tyle co np. astra sedan czy vw bora oferuje komfort godny limuzyny,przestrzen, moze i prestiz,tam musialy tegie glowy myslec,w koncu az cztery firmy sie do tego przylozyly.Kto raz kupi vana nie bedzie chcial nic innego
~adi1k@vp.pl
Fiat Ulysse I
Może wygląd tego vana nie powala na kolana ale powiem szczerze nie mam zamiaru zmieniać samochodu przez dłuższy czas gdyż wygodniejszego nigdy nie miałem.
~carus
niska cena duże zalety
~carus
super auto
~praptak
Fiat Ulysse I
niezle jak na takie auto w tej cenie
~Darek
Fiat Ulysse I
Silnik citroena taki jak w polonezie tylko ze z turbiną, jak dla mnie troszkę za słaby na to auto, dość głośny - charakterystyczne klekotanie jednak wewnątrz auta jest stosunkowo cicho. Ponoć długowieczny (Silnik)
~ZaMlodyNaVan-a
Fiat Ulysse I
Denerwujacy klekot przy zimnym silniku ale dynamika na swietnym poziomie. (Silnik)