Lista ocen Ford Aerostar (30) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~AEROSTAR
Minivan 3.0 i V6 147KM 108kW
Witam,moja rada,omijajcie wielkim łukiem mechanika z Gliwic ma warsztat na knurowskiej,który się chełpi tym iż po nim wszystko jest super!!! Skończyłem tak że dzięki niemu starciłem 2 tys zł a i tak kupiłem skrzynie bięgów od gościa z Warszawy-Wesołej,ODRADZAM WSZYSTKIM TEGO ............
~wjurkow@opi.org.pl
Minivan 3.0 i V6 147KM 108kW
jedyna rzecz do której nie mam żadnych zastrzeżeń mimo że samochód przy zakupie nadawał się prawie na złom... skrzynia wymaga wymiany oleju tak co 10 tys. (według speców 20 tys. ale nie słuchajcie tych magików - wydatek niewielki a za to niezawodne działanie)
~shakal
Minivan 3.0 i V6 147KM 108kW
wczesniej bez zarzutow jedynie teraz zachamowalem skrzynia biegow ,komputer odcial doplyw paliwa przy 170km/h gdyby to byl europejczyk to musialbym szrotowac
~Shkudi
Minivan 3.0 i V6 147KM 108kW
Trocze szarpie przy włączaniu biegów ale mozna sie przyzwyczaic Przy wyprzedzaniu natychmiast redukuje i dostaje niezłego kopa
~marcinkowski.piotr4@wp.pl - masterek
Minivan 3.0 i V6 147KM 108kW
dobrze dobiera biegi, miekko przeżuca - mam problem że po wyrzej 80 km/h robi się głośno.
~misiu_83@tlen.pl
Minivan 3.0 i V6 147KM 108kW
skrzynia taka sobie czuc troche przejscia między biegami i poza tym bardzo delikatna robilem ja juz 2 razy
~Konrad Kujawski
Minivan 3.0 i V6 147KM 108kW
wystarcz tylko wymieniać olej i oring przy wyjściu na wał napędowy i nic się nie dzieje!
~monika z Nowego Sącza
Minivan 3.0 i V6 147KM 108kW
automatyczna skrzynia ,po wymianie tylko uszczelkafiltr i najważniejszy olej
~wolfenstein_pl@hotmail.com
Minivan 3.0 i V6 147KM 108kW
Automat niezawodny przy wymianie oleju ORAZ filtra i magnesu w misce
~killer@post.pl
Minivan 4.0 V6 XL 155KM 114kW
Trzeba dbać o wymianę oleju( częściej niż jest w instrukcji).