Lista ocen Ford C-MAX I (110)

~Łukasz
Minivan 1.8 Duratec Flexi Fuel 125KM 92kW
Autko użytkuję od 8 miesięcy. Spalanie podobnie jak w większości silników 1.8 - w samym mieście weźmie 9 l/100, a w trasie ok 7 l/100. Dynamika mogłaby być większa, ale dramatu też nie ma. Generalnie samochód raczej dla rodziny niż dla 19-latka. Bagażnik całkiem pojemy, choć kombi to to nie jest. Ja trafiłem na bardzo zadbany egzemplarz - z małym przebiegiem, suchy, bez grama rdzy. Nie wiem jak w innych, ale na pewno ma znaczenie dbałość...
~Adam
Minivan 1.6 TDCi 109KM 80kW
Forda kupiłem w Niemczech z przebiegiem 130 tys. km. Wersja GHIA, skóra, elektryczne lusterka, dach panoramiczny, silnik 1,6 l diesel 105 km. Przejechałem nim w ciągu 3 lat 78 tys. km. Zepsuł mi się alternator i w efekcie tej usterki siłownik szyby, uszkodziłem czujnik wtrysku i raz naprawiałem zawieszenie. Naprawdę niewiele napraw i do tego relatywnie tanich. Samochód doskonale się prowadzi i jest niezawodny. Do tej pory przy stanie licznika...
3,2
~kozik
Minivan 1.6 TDCi 109KM 80kW
Przestronny minivan z bardzo awaryjnym silnikiem i układem wydechowym.
~Kowal
Minivan 1.8 TDCi 115KM 85kW
Pojemny, nie zbyt duży, ale ergonomiczny. generalnie nie mam póki co się do czego przyczepić.
~Paweł
Minivan 1.6 TDCi 109KM 80kW
Jeżeli chodzi o ta jednostkę to wydaje mi się, że coraz głośniej zaczyna chodzić (Silnik)
~tomekj13
Minivan 1.6 TDCi 95KM 70kW
Auto zostało wyprodukowane w kwietniu 2005. Ten serwis nie pozwala mi wpisać poprawnie roku produkcji- więc wybrałem 2010. Ale jeszcze raz powtarzam, że auto jest z 2005 roku. Silnik disel jak na moc tylko 90 KM- spisuje się całkiem dobrze. (Silnik)
2,4
~Andrzej
Minivan 1.6 TDCi 109KM 80kW
Ludzie nie kupujcie forda, a już na pewno z tym silnikiem.Totalna porażka.Jedziesz w trasę i się zastanawiasz co tym razem się popsuje.
~tmarcinflatow@wp.pl
Minivan 2.0 TDCi 140KM 103kW
skrzynia dopracowana ,biegi wchodza idealnie ,skok biegow moglby byc troche krotszy ale to tylko moje widzi mi sie (Skrzynia biegów)
~tom
Minivan 1.6 TDCi 95KM 70kW
czasami ciężko wrzuca się trójkę, generalnie skrzynia chodzi dość dobrze, choć dość ciężko w porównaniu z japończykami (Skrzynia biegów)
~Zadowolony
Minivan 1.6 TDCi 95KM 70kW
Idealny balans w kategorii Van/szybka jazda. Polecam na autostrady pomimo małego silnika. Na miejscu troche trzeba powachlować biegami.