Lista ocen Ford C-MAX II Minivan 1.6 EcoBoost 150KM 110kW 2010-2015 (14) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~DeZet
Minivan 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
Drobne niuanse do poprawy jak np. wciąż wyłażąca uszczelka w połączeniu przedniej szyby z deską rozdzielczą, sporadyczne zawieszanie się wspomagania kierownicy w momencie uruchomienia silnika, hacząca jedynka, czasem szarpanie sprzęgła (dwumasa) jeśli parkujemy na pochyłej drodze na biegu zamiast na hamulcu ręcznym, przestają działać poszczególne nitki ogrzewania przedniej szyby.
~Andy25
Minivan 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
Serwisuję w ASO. Nie miałem żadnych usterek. Należ pilnować, aby po 2-3 latach koniecznie badali zbieżność kół. Proponują czyszczenie klimy, ale o zbieżności nic nie wspominają, a opony mogą "polecieć".
~użytkownik
Minivan 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
Z uwagi iż jest dość dużo plastiku we wnętrzu, czasami słychać delikatne \'świerszczyki\', przy głośniejszym słuchaniu radia \'brzęczą\' plastiki
~boloh
Minivan 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
Na razie trudno powiedzieć, jak na razie nić się nie dzieje i oby tak było zawsze do końca
~Arkander
Minivan 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
To może później bo na razie ciężko znaleźć. Aha odpadł zaczep na długopis w schowku :P
~Robert
Minivan 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
Brak. Może lekko hałasujące uszczelki drzwi (silikon w sprayu pomaga).
~Dominik
Minivan 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
Nie mogę się wypowiadać, auto praktycznie nowe. Zaznaczam dobrze.
~artek
Minivan 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
Pruje się jeden szew na fotelu pasażera.
~wojtekg
Minivan 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
Nie wypowiadam się bo mam za krótko auto
~Qba
Bez usterek.