Oceny Ford C-MAX II Minivan 1.6 TDCi 115KM 85kW 2010-2015

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Ford C-MAX II Minivan 1.6 TDCi 115KM 85kW 2010-2015

~Karlik
Minivan 1.6 TDCi 115KM 85kW
Auto idealnie rodzinne. Z tyłu mieszczą się 3 foteliki. Regulacja siedzenia kierowy i kierownicy pozwala każdemu znaleźć odpowiednia pozycje. Świetnie sprawuje się na dużych trasach. Jest bardzo zwinny i zwrotny jak na swoje rozmiary - radzi sobie w miejskich parkingach. Dobrze tłumi nierówności i całkiem nieźle radzi sobie w zakrętach. Nie nadaje się do podróżowania predkościami pow 160km/h
~obywatel
Minivan 1.6 TDCi 115KM 85kW
Kupiłem pojazd z przebiegiem 80,000 km w wersji Titanium (klimatronik, nawigacja, tempomat itp.) Autko sprawdza się na co dzień i w trasę-fajny silnik, dużo miejsca, spory bagażnik. Taki focus tylko że wyższy i bardziej pakowny. Mimo że jest to minivan wygląda normalnie.
~gear
Minivan 1.6 TDCi 115KM 85kW
Ogłonie auto polecam, jest trochę wad jak ja to nazywam \"wieku dziecięcego\", ale dla rodziny auto rewelacyjne. Ja posiadam wersję Titanium, jest naprawdę luksusowo wyposażona. Wbrew wymiarom zewnętrznym w środku zdecydowanie więcej miejsca niż w focusie, miejsca na tylnej kanapie tyle co w mondeo, idelany dla dzieciaków, płaska podłoga z tyłu, duży bagażnik, warto dokupic opcję konfiguracji siedzeń wtedy robi się z auta naprawdę van.
~kor
Minivan 1.6 TDCi 115KM 85kW
Samochód spełnia wymagania rodziny 2+1, a ponadto daje dużo radości przy prowadzeniu. Silnik mógłby być trochę mocniejszy, ale wtedy niewątpliwie trzeba by za to zapłacić na stacji paliw. Bardzo nam się podobał przy zakupie i nadal tak jest. Najładniejszy z miniwanów, ze sportową stylizacją. Doskonale wygląda w kolorze białym. Mało ich jeździ, co też jest zdecydowanym plusem.
Minivan 1.6 TDCi 115KM 85kW
Auto Jak dla mnie i rodziny idealne 2+2. Funkcjonalne i praktyczne dla rodziny ktora szuka spokojnego środka do poruszania się z punktu A do B. Spokojnego bo 1.6 tdci demonem prędkości nie jest.

Usterki Ford C-MAX II

Ford C-MAX II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

2,9
~Piter
Minivan 1.6 TDCi 115KM 85kW
Uwaga na ten silnik !!!!!! Już po przebiegu kilkudziesięciu km rozsypuje się na "kawałki". Jestem właśnie przed wymianą silnika :( A żeby było lepiej, w rozmowach z mechanikami z ASO wynika, że fordów zgłaszanych z takimi problemami przybywa....a oczywiście Ford jakby nie widział problemu...milczy jak zaklęty. No bo jak gwarancja minie to niech nas pocałują w..... Trzymać się od tego silnika jak najdalej. (Silnik)
3,7
~majk
Minivan 1.6 TDCi 115KM 85kW
nic dodac nic ujac - super kulturalna praca, lekko dzwonia zawory ale to ponoc domena tdci/hdi bo to to samo (Silnik)
Ford C-MAX II Minivan