Lista ocen Ford C-MAX (213)

~Przemek, Szczecin
Grand C-MAX 1.6 Duratec 125KM 92kW
Silnik dobrze wyciszony porównując do focusa(rocznik 2010). C-max jest trochę cięższy od focusa ale z tego samego silnika wycisnęli 125KM zamiast 100 w focusie co daje komfort jazdy ( pod warunkiem, że nie masz ambicji być wszędzie pierwszy - ale to nie auto do wyścigów. (Silnik)
~Robert
Minivan 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
Posiadam auto w wersji Edition plus pakiet Winter i Visibility. Rozważałem C4 Picasso i Verso. Za tą cenę C-Max nie miał konkurencji (wersja sprzed liftu). Jak na razie jestem zadowolony, chociaż mogłoby palić mniej :) Średnie zużycie paliwa z roku to 7.6 l/100km. W mieście ciężko zejść poniżej 9, w trasie 6.5 bez szaleństw.
3,7
~majk
Minivan 1.6 TDCi 115KM 85kW
nic dodac nic ujac - super kulturalna praca, lekko dzwonia zawory ale to ponoc domena tdci/hdi bo to to samo (Silnik)
~Użytkownik
Minivan Facelifting 1.6 Ti-VCT 125KM 92kW
Samochód z prostym silnikiem, nadaje się jako auto rodzinne, przyjemne w prowadzeniu, jest w nim to co potrzeba, jakość wykończenia bardzo dobra (wyjątek kierownica)
~gemini72_21
Ford C-MAX I
Minivan 1.6 TDCi 95KM 70kW
Wybraliśmy pierwszy raz forda i jesteśmy zadowoleni. Zadajemy kłam opinii, że samochodów na \"f\" nie powinno się kupować.
~Piotrek
Minivan 1.6 Duratec 125KM 92kW
Samochód używam od 4 lat. Zdecydowałem się na zakup używanego ze względu na dobre opinie w Internecie. Moje oczekiwania były jednak wyższe w odniesieniu do tego samochodu. Mam możliwość porównań i np. Toyota Corolla była zdecydowanie lepiej dopracowana. W przypadku forda minusem są występujące, zaskakujące usterki - wielokrotnie związane z klimatyzacją, ale także z elektryką, czy paskiem wielorowkowym, który wystrzępił się w trakcie jazdy...
~Krystian
Minivan Facelifting 1.6 Ti-VCT 125KM 92kW
Samochód jak na obecne czasy z nieskomplikowanym silnikiem. Nie oceniam serwisów Forda , to zależy do miasta wiec o tym nie piszę. Ogólnie ma ma czego się doczepić.
~wojtekg
Minivan 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
Wybrałem świadomie tą wersję silnikową i jestem w pełni z niej zadowolony. (Silnik)
~kwazar
Grand C-MAX Facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Nisko ze względu na wnętrze, które moim zdaniem zostało zepsute w stosunku do poprzedniej wersji. Mniejszy bagażnik, mniej wygodne miejsce kierowcy, oświetlenie wnętrza - brak rozdziału przód tył i strona lewa - prawa.
Dziennik kosztów dla Ford C-MAX
2,3
~matys6222
Ford C-MAX I
Minivan 1.6 TDCi 109KM 80kW
Nigdy więcej Forda naprawy pochłonęły już kilka tysięcy i końca nie widać... Jeżdżę samochodem na trasach toteż jakoś nie obawiałem się fapa ale po pierwszej dłuższej trasie przekonałem się że będzie to moją zmorą. do tego przy 140tys siada turbo i wtryski zaczynają lać... (teraz czekam na dwumas który pewnie po kolejnych 20tys się odezwie) nie polecam chyba ze trafisz okazję za 3tys o kołami zimowymi!!!!! Do tego pojawiają sie ogniska korozji...
Ford C-MAX