Lista ocen Ford Capri III (27)

~Hubert Trophy
Coupe 2.3 Super 114KM 84kW
Auto w którym można sie zakochać :) Nadaje się w dzisiejszych czasach jako drugi pojazd rekracyjny-hobby.Najlepiej jest samemu sobie go odrestaurować i się nim póżniej cieszyć.Nie polecam go jako samochodu na codzień ciągłej eksploatacjii ponieważ sobie na to już nie zasługuje z racjii wieku i tego co sobą reprezentuje.
~OneLife
Coupe 2.8 Super Injection 160KM 118kW
Kocham ten samochód. Jest wolny, żle wykonany, toporny ale po ponad 10 innych samochodach czasem baaardzo szybkich powróciłem do mojego ukochanego. Linia i wygląd jest poza jakąkolwiek kategorią konkurencji. O ile jeżdżąc porsche cabrio wszyscy się patrzyli i zazdrościli (ale przez 2 lata nikt nie powiedział że fajna fura) o tyle ten samochód po prostu wzbudza sympatię i od razu wiadomo o co cho :) Jadąc czuję się jak w myśliwcu z II wojny i...
~MICHAL>FI
Coupe 2.0 101KM 74kW
FORD CAPRI mlodszy brat rodzony z europy popularnego mustanga. auto ma swoj klimat , styl niepowtarzalny wyglad nawiazujacy do amerykanskich krazownikow 3 dwiowy wygodny bagaznik jak na tej klasy auto pojemny troche bardziej płytki i krodki niz w polonezie caro po rozlozeniu siedzen mozna cos wiekszego przewiesc choc ten samochod nie sluzy do tego. slabe chamulce to jest chyba jedyny minus tego auta poza tym fura jest jak siemasz wiktor.
~soro@go2.pl
Coupe 2.8 Super Injection 160KM 118kW
Piekne i klasyczne auto sportowe, ktore posiada dusze w przeciwienstwie do nowoczesnych plastikowo-kolorowych wytworow nowoczesnej motoryzacji. Za jego kierownica mozna sie swietnie odstresowac...(tylny naped!)...posiadajac odpowiednie umiejetnosci prowadzenia pojazdu-tu samochod nie mysli za Ciebie, nie jest "idiotoodporny" - i bardzo dobrze.
~cOke
Coupe 2.8 Turbo 188KM 138kW
samochód dla kierowcy, świetnie wygląda, świetnie sie prowadzi
~k_milosz@hotmail.com
Coupe 2.8 Super Injection 160KM 118kW
Auto legenda dla miłośników i ludzi potrafiących sobie coś samemu zrobić. Piękna niepowtażalna linia nadwozia. Duża moc. Świetne osiągi, no io ten klimat :)))))))))
~night raider
Coupe 2.8 Super Injection 160KM 118kW
auto daje poczucie wolnosci ma doskonale przyspieszenie ponizej 8 sekund takie troche na styl amerykanski no bo i takie mialo byc z zalozenia (odpowiedz na mustanga) w sumie tylko dla koneserow...szkoda ze nie produkuje sie juz takich aut
3,7
~Rafał
Coupe 2.0 101KM 74kW
Jest to auto w którym się zakochałem i ta miłość jeszcze nie minęła i tak zostanie. Ma swój niepowtarzalny styl i jest bardzo wszechstronne.Trzeba mu poświęcić trochę czasu ale oddaje to w 100% i sprawia wiele radości z jazdy i oglądania.
~Valmaris
Coupe 3.0 138KM 101kW
ogolnie zajebiste autko, moze pali troche duzo ale jak juz sie do niego wsiadzie to wszystkie niedogodnosci tego auta odchodza w niepamiec :))) polecam kazdemu
~superSu
Coupe 2.0 101KM 74kW
Posiadałem to auto w 2004 roku. niestety nie stać mnie wtedy było na remont blachy i sprzedałem za grosze. teraz Capri w naprawde porządnym stanie to spora kasa. Ma styl, osobowość, coś wyjątkowego czego teraz auta nie mają. Wtedy był to absolutny rarytas na szosach (mimo że dużo jeździło trupów po drogach) a teraz to nie ma wątpliwości że jak stanąłbym obok bentleya coupe to wzbudził by podobną sensację.