Oceny Ford Capri III

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Ford Capri III

~OneLife
Ford Capri III
Kocham ten samochód. Jest wolny, żle wykonany, toporny ale po ponad 10 innych samochodach czasem baaardzo szybkich powróciłem do mojego ukochanego. Linia i wygląd jest poza jakąkolwiek kategorią konkurencji. O ile jeżdżąc porsche cabrio wszyscy się patrzyli i zazdrościli (ale przez 2 lata nikt nie powiedział że fajna fura) o tyle ten samochód po prostu wzbudza sympatię i od razu wiadomo o co cho :) Jadąc czuję się jak w myśliwcu z II wojny i...
~superSu
Ford Capri III
Posiadałem to auto w 2004 roku. niestety nie stać mnie wtedy było na remont blachy i sprzedałem za grosze. teraz Capri w naprawde porządnym stanie to spora kasa. Ma styl, osobowość, coś wyjątkowego czego teraz auta nie mają. Wtedy był to absolutny rarytas na szosach (mimo że dużo jeździło trupów po drogach) a teraz to nie ma wątpliwości że jak stanąłbym obok bentleya coupe to wzbudził by podobną sensację.
~Hubert Trophy
Ford Capri III
Auto w którym można sie zakochać :) Nadaje się w dzisiejszych czasach jako drugi pojazd rekracyjny-hobby.Najlepiej jest samemu sobie go odrestaurować i się nim póżniej cieszyć.Nie polecam go jako samochodu na codzień ciągłej eksploatacjii ponieważ sobie na to już nie zasługuje z racjii wieku i tego co sobą reprezentuje.
~Rafał
Ford Capri III
Jest to auto w którym się zakochałem i ta miłość jeszcze nie minęła i tak zostanie. Ma swój niepowtarzalny styl i jest bardzo wszechstronne.Trzeba mu poświęcić trochę czasu ale oddaje to w 100% i sprawia wiele radości z jazdy i oglądania.
~Jagoolmk2@poczta.fm
Ford Capri III
Super auto za małe pieniądze, jeździ jak szalony a do tego ten bulgot. Pięknie zestrojone zawieszenie i układ kierowniczy, super rozłożenie mas dają niepowtarzalne wrażenia z jazdy. Do tego ta pozycja za kierownicą, nie będę wspominał o linii nadwozia tego autka:)) Pozdro dla maniaków....
~night raider
Ford Capri III
auto daje poczucie wolnosci ma doskonale przyspieszenie ponizej 8 sekund takie troche na styl amerykanski no bo i takie mialo byc z zalozenia (odpowiedz na mustanga) w sumie tylko dla koneserow...szkoda ze nie produkuje sie juz takich aut
~MICHAL>FI
Ford Capri III
FORD CAPRI mlodszy brat rodzony z europy popularnego mustanga. auto ma swoj klimat , styl niepowtarzalny wyglad nawiazujacy do amerykanskich krazownikow 3 dwiowy wygodny bagaznik jak na tej klasy auto pojemny troche bardziej płytki i krodki niz w polonezie caro po rozlozeniu siedzen mozna cos wiekszego przewiesc choc ten samochod nie sluzy do tego. slabe chamulce to jest chyba jedyny minus tego auta poza tym fura jest jak siemasz wiktor.
~soro@go2.pl
Ford Capri III
Piekne i klasyczne auto sportowe, ktore posiada dusze w przeciwienstwie do nowoczesnych plastikowo-kolorowych wytworow nowoczesnej motoryzacji. Za jego kierownica mozna sie swietnie odstresowac...(tylny naped!)...posiadajac odpowiednie umiejetnosci prowadzenia pojazdu-tu samochod nie mysli za Ciebie, nie jest "idiotoodporny" - i bardzo dobrze.
~cOke
Coupe 2.8 Turbo 188KM 138kW
Ford Capri III
samochód dla kierowcy, świetnie wygląda, świetnie sie prowadzi
~owsik
Ford Capri III
cudne autko,należy uważać zimą-nie lubi śniegu i gołoledzi