Oceny Ford Capri III 2.0 101KM 74kW 1978-1985

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Ford Capri III 2.0 101KM 74kW 1978-1985

~superSu
Coupe 2.0 101KM 74kW
Posiadałem to auto w 2004 roku. niestety nie stać mnie wtedy było na remont blachy i sprzedałem za grosze. teraz Capri w naprawde porządnym stanie to spora kasa. Ma styl, osobowość, coś wyjątkowego czego teraz auta nie mają. Wtedy był to absolutny rarytas na szosach (mimo że dużo jeździło trupów po drogach) a teraz to nie ma wątpliwości że jak stanąłbym obok bentleya coupe to wzbudził by podobną sensację.
3,7
~Rafał
Coupe 2.0 101KM 74kW
Jest to auto w którym się zakochałem i ta miłość jeszcze nie minęła i tak zostanie. Ma swój niepowtarzalny styl i jest bardzo wszechstronne.Trzeba mu poświęcić trochę czasu ale oddaje to w 100% i sprawia wiele radości z jazdy i oglądania.
~MICHAL>FI
Coupe 2.0 101KM 74kW
FORD CAPRI mlodszy brat rodzony z europy popularnego mustanga. auto ma swoj klimat , styl niepowtarzalny wyglad nawiazujacy do amerykanskich krazownikow 3 dwiowy wygodny bagaznik jak na tej klasy auto pojemny troche bardziej płytki i krodki niz w polonezie caro po rozlozeniu siedzen mozna cos wiekszego przewiesc choc ten samochod nie sluzy do tego. slabe chamulce to jest chyba jedyny minus tego auta poza tym fura jest jak siemasz wiktor.
~Camillo
Coupe 2.0 101KM 74kW
Najlepszy samochod jakim jezdzilem. Czuje sie w nim jak w mysliwcu z II wojny swiatowej. KOCHM CAPRI
~Waldek/Eclips
Coupe 2.0 101KM 74kW
zrywny, dynamiczny, cichy. Jestem bardzo zadowolony z wymarzonego nabytku ! (Silnik)
~P
~konk1@wp.pl
3,8
~Piotrek
Coupe 2.0 101KM 74kW
Dobrze zestopniowana, 5 biegowa,mogłaby być nieco precyzyjniejsza. (Skrzynia biegów)
~Zombi, scharger@poczta.wp.pl
Coupe 2.0 101KM 74kW
Wydaje mi się lepsze niż porównywalne z tego okresu. (Stosunek jakość/cena)