Ocena kierowcy - Ford Capri III

MICHAL>FI, 21 lat temu
Rok produkcji 1980
Ford Capri III 2.0 101KM 74kW 1978-1985 - Oceń swoje auto
FORD CAPRI mlodszy brat rodzony z europy popularnego mustanga. auto ma swoj klimat , styl niepowtarzalny wyglad nawiazujacy do amerykanskich krazownikow 3 dwiowy wygodny bagaznik jak na tej klasy auto pojemny troche bardziej płytki i krodki niz w polonezie caro po rozlozeniu siedzen mozna cos wiekszego przewiesc choc ten samochod nie sluzy do tego. slabe chamulce to jest chyba jedyny minus tego auta poza tym fura jest jak siemasz wiktor.
po prostu miod lepszy bylby 3,0 2,9 lub 2,8 w valce ale z mojego jestem zadowolony
mam automat i nienarzekam na poczatku niechcialem automatu ale pokochalem te skrzynie
twardy sztywny na 205 trzyma sie jak pociag na szynach
w koncu maska ma grobo ponad metr dł. tyl u gory niski ale mozna sie przyzwyczaic nie polecam malym osoba
po prostu klasa sama w sobie
w zime az parzy w nogi dwa biegi sa wystarczajaca dobre a za tym idzie ciche (u mnie)
jak na wozek tej klasy 4 osoby dorosle moga nim podrozowac bez wiekszych problemow
doskonale jest zrobione nie jest cicho ale muzyki mozna sluchac i spokojnie rozmawiac nawet przy 200km/h sprawdzalem :)
doskonale spala od 13 do 18 ale to w koncu automat cos kosztem czegos
jak dlamnie ten samochod jest dosyc tani nie dlatego ze mam duzo pieniedzy powiedzmy ze nie nazekam ale chodzi mi o to ze patrze sie na ten samochod pod innym katem dla mnie on jest bezcenny zasluguje na to swoja uroda i prostota
jezeli dba sie o te auto one odwdziecza sie trwaloscia. wkoncu ono ma dusze
ostatnio wymienilem silnik bo mi sie tlok urwal ale poza tym jak malina woz
Ford Capri III