Lista ocen Ford Courier 1.8 D 90KM 66kW 1991-2002 (13)

3,1
~nimda
Furgon 1.8 D 90KM 66kW
Do roboty moze byc. NIC POZATYM. RDZEWIEJE JAK ZADNE INNE moje poprzednie auto. To byl kolejny powod do pozbycia sie go. Ogolnie auto nie drogie z dobrym silnikiem. Lecz trzeba sie nastawic na ciagle dokladanie do niego zwlaszcza na blacharza :)
~lukasz_szettel@wp.pl
Furgon 1.8 D 90KM 66kW
biorąc pod uwagę fakt że niemam żadnego doświadczenia w naprawach samochodów wszystkie drobne naprawy wykonuje sam (belkę skrętna też mi się udało) to niemogę narzekać. Auto mimo swoich wad jest bardzo twarde i stosunkowo prosto skonstruowane. w drodze nigdy nie zawiodło. kiedyś zerwała mi się linka gazu w trasie, w 3 minuty zrobiłem taką sztukę że jeszcze 150km przejechałem zanim zabrałem się na poważnie do naprawy.
3,6
~Tomasz
Furgon 1.8 D 90KM 66kW
Jestem zadowolony z tego samochodu dużo ładniejszy od np COMBO widocznośc dobra niestety CZĘŚCI okropnie drogie brak zastępczych same oryginały!
2,9
~Jarix
Furgon 1.8 D 90KM 66kW
spodziewałem sie czegos lepszego ,choc taniego autka dostawczego...a wyladowalem z reka w nocniku
3,7
~slonko
Furgon 1.8 D 90KM 66kW
autko dobrze się prowadzi,silnik dobry,zawiecho w miarę,blacha jeżeli jest zakonserwowana to jest OK,mało pali,tanie części i serwis,dużo zamiennikówOgólnie polecam
4,1
~groblin maniek8@wp.pl
Furgon 1.8 D 90KM 66kW
jestem bardzo zadowolony ale ten pasek przyprawia mnie o zawrót głowy i dostałby 5
3,7
~zyzio@uznam.net.pl
Furgon 1.8 D 90KM 66kW
Złe zabezpieczenie antykorozyjne.Zbyt mały skręt.Obciążony prowadzi się bardzo dobrze.
4,1
~Lopuch :)
Furgon 1.8 D 90KM 66kW
Auto wydaje się być dość głośne i małe , ale bardzo lubię nim jeździć ... przyjemne i wdzięczne ... :)
~stforek@autograf.pl
Furgon 1.8 D 90KM 66kW
Uwielbiam moje autko. Jest najlepsze na świecie. Choć przyznam że nie jeździłem innym tak malutkim autkiem dostawczym.
~pablo
auto uniwersalne 5 os trudnosc wsiadania na tylne siedzenie