Oceny Ford Edge II SUV 2.0 TDCi Twin-Turbo 210KM 154kW 2016-2018

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Ford Edge II SUV 2.0 TDCi Twin-Turbo 210KM 154kW 2016-2018

~Mariusz Kołakowski
SUV 2.0 TDCi Twin-Turbo 210KM 154kW
Drugi raz bym ni ekupił, oczywiście z tym autem jest jak z ładną miską, z ładnej jeszcze się nikt nie najadł. SAmo auto to jeden wielki eksperyment robiony na kierowcach. przez 4 lata auto stało 9 miesięcy na serwisie na awariach z brakiem części zamiennych.
2,4
~Albercik
SUV 2.0 TDCi Twin-Turbo 210KM 154kW
Dno. Dno jak to europejska wersja forda. Auto 2 lata z salonu. Normalnie eksploatowany. Jeżdżąca wada fabryczna. Do tego skrzypi w środku. Walka z serwisem gwarancyjnym na każdym kroku. Teraz wyskoczył błąd skrzyni w trasie i awd. Musiałem wrócić do domu. Na szczęście w trybie serwisowym powoli jechał.
~Loniu
SUV 2.0 TDCi Twin-Turbo 210KM 154kW
Ogólnie auto bardzo ciekawe w tym przedziale cenowym. Wersję Titanum z wszelkimi dodatkami można wynegocjować za 200 K z małym ogonkiem. W tym przedziale cenowym trudno znaleźć równie dobre i tak duże auto z tak pojemnym bagażnikiem.Wykończenie jest na dobrym poziomie, choć w moim wypadku jakiś "świerszczyk mały się zadomopwił" .
~patryk
SUV 2.0 TDCi Twin-Turbo 210KM 154kW
posiadam wersję VIGNALE, póki co bez wad, samochód bardzo wygodny, jak na gabaryty i masę spalanie super (porównując do poprzednich moich samochodów), stworzony na trasę, osiągi więcej niż zadowalające z silnika 2,0, miałem jazdy próbne samochodami z tego samego segmentu (skoda kodiaq, kia sorento) i uważam że jeszcze im dużo brakuje do forda edge, oczywiście są one trochę tańsze niż edge vignale ale uważam że warto zainteresować się tym modelem
~Ozik
SUV 2.0 TDCi Twin-Turbo 210KM 154kW
Bardzo komfortowe auto , Dobrze wyciszone oraz niskim spalaniem.
~Marcin
SUV 2.0 TDCi Twin-Turbo 210KM 154kW
Jak na razie wszystko ok. Auto bardzo komfortowe, ergonomiczne, przyzwoite osiągi, no i spalanie średnie to 7,3 litra. Polecam
Dziennik kosztów dla Ford Edge II SUV 2.0 TDCi Twin-Turbo 210KM 154kW
8,6
~Ozik
SUV 2.0 TDCi Twin-Turbo 210KM 154kW
Bardzo wygodne i świetnie wyglądające auto. Spalenie na dobrym poziomie, dobrze wyciszone i bardzo komfortowe. Duzy bagażnik
~Marcin
SUV 2.0 TDCi Twin-Turbo 210KM 154kW
wersja titanium , 2 lata użytkowania ,przebieg 37 tyś ,jak na razie wszystko ok. Całkiem przyzwoite spalanie ,jak na taką masę auta , 6,7- 8,1 litra. Rewelacyjny system doświetlania . Dla mnie ok.
~sp_adam
SUV 2.0 TDCi Twin-Turbo 210KM 154kW
Auto spełnia wszystkie zakładane przed zakupem wymagania.
~kuba witkowski
SUV 2.0 TDCi Twin-Turbo 210KM 154kW
Miałem Toyotę Land Cruiser, Porsche cayenne , Lexusa LS 460 - kupiłem teraz to autko w wersji Vignale i powiem szczerze, pasuje mi najbardziej (nie wspomnę o spalaniu - 7l/100).
Ford Edge II SUV