Oceny Ford Edge II SUV

Najnowsze oceny Ford Edge II SUV

2,4
~Albercik
Ford Edge II
Dno. Dno jak to europejska wersja forda. Auto 2 lata z salonu. Normalnie eksploatowany. Jeżdżąca wada fabryczna. Do tego skrzypi w środku. Walka z serwisem gwarancyjnym na każdym kroku. Teraz wyskoczył błąd skrzyni w trasie i awd. Musiałem wrócić do domu. Na szczęście w trybie serwisowym powoli jechał.
~Loniu
Ford Edge II
Ogólnie auto bardzo ciekawe w tym przedziale cenowym. Wersję Titanum z wszelkimi dodatkami można wynegocjować za 200 K z małym ogonkiem. W tym przedziale cenowym trudno znaleźć równie dobre i tak duże auto z tak pojemnym bagażnikiem.Wykończenie jest na dobrym poziomie, choć w moim wypadku jakiś "świerszczyk mały się zadomopwił" .
~patryk
Ford Edge II
posiadam wersję VIGNALE, póki co bez wad, samochód bardzo wygodny, jak na gabaryty i masę spalanie super (porównując do poprzednich moich samochodów), stworzony na trasę, osiągi więcej niż zadowalające z silnika 2,0, miałem jazdy próbne samochodami z tego samego segmentu (skoda kodiaq, kia sorento) i uważam że jeszcze im dużo brakuje do forda edge, oczywiście są one trochę tańsze niż edge vignale ale uważam że warto zainteresować się tym modelem
Dziennik kosztów dla Ford Edge II SUV
8,4
~Qmpt
SUV 2.7 V6 EcoBoost 319KM 235kW
Ford Edge II
Bardzo fajne auto do którego bardzo szybko można się przyzwyczaić i polubić.
~kuba witkowski
Ford Edge II
Miałem Toyotę Land Cruiser, Porsche cayenne , Lexusa LS 460 - kupiłem teraz to autko w wersji Vignale i powiem szczerze, pasuje mi najbardziej (nie wspomnę o spalaniu - 7l/100).
~Jarek
SUV 3.5 V6 TI-VCT 284KM 209kW
Ford Edge II
Super wygodne auto. Bardzo dynamiczne i wbrew pozorom ekonomiczne :) Mam wersję SEL z USA, świetnie wyposażone - skóra, nawigacja, itp. Po lifcie Edge ma świetną sylwetkę i doskonale się prezentuje.
~Karo82
SUV 2.0 EcoBoost 245KM 180kW
Ford Edge II
Prezentuje się pięknie !!! Dobry stosunek jakości do ceny. Mam wersję z dużym wyświetlaczem i panoramicznym dachem sprowadzony z USA i naprawiony na oryginalnych częściach z serwisu FORD.
2,6
~Jan Dróżdż
Ford Edge II
po 2 dniach auto wróciło do serwisu i nie wiadomo jak długo potrwa naprawa gwarancyjna - wada fabryczna! ani nowego auta ani auta zastępczego
~Max
~Stefan
SUV 3.5 V6 TI-VCT 284KM 209kW
Ford Edge II
Automat mógłby przy niższych obrotach przełączać biegi na wyższe przy spokojnej jeździe, ale i tak jest nieźle, jak by co są manetki przy kierownicy do przełączania biegów więc można ręcznie dowolnie redukować + - :-) (Skrzynia biegów)
Ford Edge II SUV