Oceny Ford Escort V Hatchback 1.4 74KM 54kW 1990-1992

Najnowsze oceny Ford Escort V Hatchback 1.4 74KM 54kW 1990-1992

2,5
~ZXCV
Hatchback 1.4 74KM 54kW
NIGDY WIĘCEJ!!! KLĄKRY! Po 16 latach trafił na złom i tam też powinien trafić prosto z fabryki a nie na drogi! Nie wiem kto to projektował ale z pewnością był pijany, upośledzony, głuchy i niewidomy!!! Każde inne auto jest lepsze od tego szmelcu!!!
~marcin
Hatchback 1.4 74KM 54kW
Escort jest to ciekawy samochód, wygodny przestronny,tani w utrzymaniu,jednak przed 1995 roku jakość plastików i obić tapicerskich na słabym poziomie. Warto kupić ten samochód z silnikiem 1400 lub 1600 pojemności, pozostałe silniki sa za słabe
3,7
~Marcin
Hatchback 1.4 74KM 54kW
To dobre auto dla 4 osób, escort jest przestronny jak na auto z początku lat 90. Mógłby mieć bardziej wytrzymalsze zawieszenie. Godny polecenia jest silnik 1,6 1,4 jest troszkę w trasie za słaby jak sie jedzie w piątke. Jeżeli chodzi o wygląd to i jakość materiałów to zdecydowanie polecic należy escorta po roku 1994, gdyż wtedy nastąpiło dużo zmian na dobre.
3,8
~dariusz.wiśniewski@zewt.com.pl
Hatchback 1.4 74KM 54kW
Ogólna ocena dosyć dobra. Z samochodem nie miałem większych problemów przejechałem już ponad 30000 km. Wymieniałem tylko rzeczy które uważałem że mogą być wskazane do wymiany (pasek rozrządu, klocki hamulcowe, końcówka drążka kierowniczego, świece). Jednak nie było to podyktowane koniecznością lecz bardziej "profilaktyką". Ogólnie jestem zadowolony do tej pory z samochodu.
2,6
~senior@icpm.pl
Hatchback 1.4 74KM 54kW
silnik jest "mało popularny" czyli części drogie, skrzynka bezpieczników obniża napięcie, włacznik świateł pada (nowy około 500 zeta:(, model CTX czyli najbardziej spasiony z tego roku nie ma wspomagania:(, trzaski plastików doprowadzają do szału
~krzychu
Hatchback 1.4 74KM 54kW
ogólnie auto godne polecenia ale od pewnego człowieka ja kupiłem od kolegi i nie narzekam jak na pierwsze auto zdało egzamin
2,5
~czechu77@o2.pl
Hatchback 1.4 74KM 54kW
golf iII był lepszy pod wieloma względami. Ogólnie nie polecam
~cinek
Pomimo drobnych usterek , auto godne zainteresowania , dobry egzemplarz
~Giertych
Hatchback 1.4 74KM 54kW
12 letni samochód a nie ma znim żadnego problemu!! Super zaczyan sie sypać blacha przy wleiwe paliwa ale kilka lat pod chmurką daje znać o sobie!!
4,1
~debe