Oceny Ford Escort V Hatchback

Ford Escort V Hatchback - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Ford Escort V Hatchback

~devilek
Ford Escort V
Autko kupilem od kolegi za 1500pln, przebieg raczej kolo 222tys km gdyz wnetrze wyglada bdb, fotele z weluru jak nowe, tylko kierownica i galka od biegow zdradza przebieg. Odziwo rdza zaatakowala tylko tylne podluznice na dlugosci 25cm pod bagaznikiem - koszt 250pln. Wymienilem tez akumulator za 200 pln. Dodatkowo zalepilem silikonem mala dziurke pod uszczelka skad przeciekala woda do wnetrza. Czasami szwankuje przelacznik zespolony swiatel bo...
3,1
~Infinity_
Ford Escort V
Ogolnie gdyby nie problemy z silnikiem w zime to auto jest mega nie zawodne, i pancerne. Skrzynia biegow mega wytrzymala, raz udalo mi sie ja popsuc podczas robienia obrotu o 180* na wstecznym przy pelnym gazie ;) Karoseria troche rdzewieje ale to jest auto z 91 roku !
~Zadowolony właściciel Forda
Hatchback 1.4 71KM 52kW
Ford Escort V
Nie jest to auto idealne ale akurat mój egzemplarz jest udany.Wiem że inne escorty może są gorsze ale mój jest udany.Mam go nie cały rok ale kupiłem od rodziny gdzie użytkowali go jakieś 5 lat i oprócz tych rzeczy które si standardowo wymienia to tylko padł im akumulator.Więc nie szukałem nic innego tylko kupiłem od nich.Jak narzazie warto było.
~Wojciech
Ford Escort V
Kupiłbym to auto jeszcze raz, ale tylko z silnikiem minimum 1.8 mniejsze są złe konstrukcyjnie i kiepskie jeśli chodzi o spalanie czy też osiągi,auto wygodne bezawaryjne - uważać należy na podłogę którą ruda wcina. Proponuję zaopatrzyć się w żywicę.... :) Młody nie koniecznie majętny człowiek będzie miał spojną jazdę. Mam go 3 miesiąc zrobiłem 7ooo km w polsce i bezawaryjnie! POlcama
2,5
~ZXCV
Hatchback 1.4 74KM 54kW
Ford Escort V
NIGDY WIĘCEJ!!! KLĄKRY! Po 16 latach trafił na złom i tam też powinien trafić prosto z fabryki a nie na drogi! Nie wiem kto to projektował ale z pewnością był pijany, upośledzony, głuchy i niewidomy!!! Każde inne auto jest lepsze od tego szmelcu!!!
~esr91
Ford Escort V
Łącznie auto przejechało 580tyś km. Przez wiele lat znakomicie służył. Escort przyjechał z Francji w 95roku, 13 lat jeździła nim po Polsce cała rodzina (4 osoby). Zdarzało się, że robił po 10tyś km miesięcznie. Były też kolizje, które były dobrze naprawione, auto cały czas jeździło prosto.
Dziennik kosztów dla Ford Escort V Hatchback
12,0
~pawiania_morda
Ford Escort V
Mój egzemplarz był bardzo zaniedbany przez poprzedniego właściciela. Dobre autko dla młodego chłopaka, który zna sie na mechanice i nie wstyd mu jeździć cudownie brzmiącym dieslem i jeszcze ma dostęp do tańszego paliwa.
1,9
~ANTY ESCORT!
Hatchback 1.4 71KM 52kW
Ford Escort V
z autopsji : szczerze odradzam zakup FORDA a juz napewno z motorem o poj 1.4- robi duzo halasu a jechac nie chce.korozja w tym aucie przybiera monstrualne rozmiary(SPRAWDZIC PODŁOGE!!!) NO I TO SPALANIE.... ------ostatnie moje auto na "F"------
~rokefeler
Ford Escort V
wszystko ok tylko blachy... wlewu mi jeszcze nie wzięła ruda, ale tylnie nadkola już zrobiłem, teraz czas na progi, aha nie widziałem tego w innych egzemplarzach ale wyszły mi purchle pod zamkiem z prawej strony, ale ten typ tak ma:)) jestem zadowolony
~Kanion
Ford Escort V
Naprawde fajne autko.Nie mialem z nim zadnych powznych usterek poza skrzynka bezpiecznikow ktora musialem przelutowac.Silnik bardzo dobry i mocny.Polecam to auto.
Ford Escort V Hatchback