Lista ocen Ford Escort V Hatchback 1.6 105KM 77kW 1990-1992 (17) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~buli
Hatchback 1.6 105KM 77kW
lista awarii mojego forda w 1 roku eksploatacji: - wymiana wahacza, wymiana szyby przedniej (pekla ot tak sobie), wymiana poduszki skrzyni biegow, wymiana mechanizmu regulujacego obroty (nie spuszczal z 2,5 tys/min nawet po rozgrzaniu). w drugim roku juz "tylko" musieli mi wymienic wentylator od chlodnicy bo przestal dzialac. oczywiscie po pierwszym roku od razu wykupilem przedluzona gwarancje!i poza tym pare innych usterek mniej lub...
~damianco@wp.pl
Hatchback 1.6 105KM 77kW
jak na 192 000 km przebiegu auto nie miało jeszcze powaznej awarii nie licząc akumulatora który padł z dnia na dzien i unieruchomił mi auto w czsie jazdy w mieście
~MIK / mik@poczta.fm
Hatchback 1.6 105KM 77kW
ŹLE. Zmieniono tylne amortyzatory, połowę układu klimatyzacji no i niestety kosztowną przekładnię kierowniczą. Dużo usterek. Teraz (97500) już spokój. Ciekawe na jak długo.
~kula65
Hatchback 1.6 105KM 77kW
padła mi sonda lambda i czujnik ołożenia wału w ciągu dwóch tygodni a nie jestem żadnym rajdowcem więc jak dla mnie pozostawia wiele do życzenia
~Mareczek
Hatchback 1.6 105KM 77kW
Raczej nie ma wielkich usterek! Ale w tym roczniku trzeba szykować sie do odnowienia blacharki! Zwłaszca podłoga! Zwracajcie uwagę na stan podłogi!
~chalski7@wp.pl
Hatchback 1.6 105KM 77kW
wymiana silnika krokowego i sondy lambda. chwyta korozja na progach i nadkolach oraz przy wlewie paliwa
~mariusz
Hatchback 1.6 105KM 77kW
Wieksza naprawą byla wymiana popychaczy z walkiem rozrzadu (przy 165tys.km).Poza tym ok.
~fawka1@wp.pl
Hatchback 1.6 105KM 77kW
wolne obroty,wymiana uszczelki pod głowicą duże spalanie oleju
~tom
Hatchback 1.6 105KM 77kW
nierówne obroty(silnik krokowy) stukanie zaworów,potencjometr przepustnicy
~Benek benny23@poczta.fm
Hatchback 1.6 105KM 77kW
Raz zdarzyła się poważna usterka ( w ciągu 5 lat) padła cewka i aparat zapłonowy
Ford Escort V Hatchback