Oceny Ford Escort V Kombi

Najnowsze oceny Ford Escort V Kombi

3,7
~wlacha
Kombi 1.3 60KM 44kW
Autkiem jeździłem w latach 90 tych. Było naprawdę mocno używane. Częste trasy za granice. Załadowany po dach. Zrobiłem nim 800 tyś km i silnik został wymieniony :)Wujek jeździ nim dalej :). Przez te wszystkie lata miałem raz problemy z elektorniką. Mój znajomy ma przejechane 400 tys i nadal jedzi idzie na burza :)
~Mateusz matiap@interia.pl
Kombi 1.6 90KM 66kW
Auto ma 15 lat, nie ma grama rdzy ani z zewnątrz ani pod spodem, mechanicznie tez jest super ale to chyba zasługa egzemplaża, na rózne można trafić. Stosunkowo obszerny zwłaszcza bagażnik, fotele wygodne, dobra pozycja za kierownicą, dobre przyspieszenie. Auto kosztowało mnie do tej pory ze wszytkim (OC, dowód rejestracyjny, itd.) ok 4300PLN
~sfirus_12@o2.pl
Kombi 1.8 16V 105KM 77kW
jak na 14 letni samochod o blizej nie znanym przebiegu(okolo300-400 tys) spisuje sie wysmienicie, mało pali, pakopwny, całkiem zwrotny jak na kombi, silnik mogłby byc mocnejszy bo 60 km nie daje za wiele frajdy ale cos za cos, albo ekonomicznie albo sportowo.... i to by boło na tyle, POLECAM jest to autko dla młodych ludzi ktorzy planuja założyć rodzine a nawet dla kawalerów BOMBA
2,9
~nascar0212
Kombi 1.6 90KM 66kW
moj escort mk5 jest bardzo toporny i ociezały, wszystko w nim ciezko chodzi, ale po sniegu i blocie jedzie jak czołg
2,6
~kasan6535
Kombi 1.4 71KM 52kW
Auto naprawdę kiepsko się prowadzi, silnik często się psuje, hamulce słabe, jedynym jego atrybutem jest spalanie paliwa które jest naprawdę niskie.
3,6
~piotr
Kombi 1.4 71KM 52kW
auto o dobrym stosunku jakości do ceny przez pięć lat użytkowania tak naprawdę mnie nie zawiodło
3,7
~gregory45@op.pl
Kombi 1.8 16V 105KM 77kW
JESTEM ZADOWOLONY Z MOJEGO KOMBI JEZDZIŁEM RÓŻNYMI AUTAMI LECZ TO PASUJE MI NAJLEPIEJ MAM NIEMIECKĄ WERSJĘ NIEWIEM JAK AUTA Z PŁOŃSKA
~LYSY650
Kombi 1.4 71KM 52kW
Dobrze pracował zarówno na bęzynie jak i na gazie a niemiał lekko. (Silnik)
~s kowalski
dobre auto
~DonVittorio
Kombi 1.8 D 60KM 44kW
Silnik diesla bardzo mułowaty i jak na takie auto paliwożerny 7L w miescie a nawet 7,3L. wadliwy jest rozrzad ktory trzeba wymieniac chyba co 20tys km zeby sie nie przekrecil. w moim juz raz byl zerwany i dlatego go tanio kupilem od poprzedniego wlasciciela. (Silnik)
Ford Escort V Kombi