Lista ocen Ford Escort VI Hatchback 1.6 L 76KM 56kW 1992-1995 (36)

3,8
~tir
Hatchback 1.6 L 76KM 56kW
auto jest godne uwagi i polecenia,jest mało awaryjny a czesci do niego sa po przystepnej cenie , bagaznik jest dosc sporych rozmiarow jak na auto w tej klasie
3,6
~seba71@op.pl
Hatchback 1.6 L 76KM 56kW
Po 2 latach eksploatacji jedyny mankament to częste "wypalanie" sie świec (nawet najlepszych) powoduje to zrywy i brak przyspieszenia na niektórych biegach. Swoja drogą ciekawe czy ktoś ma takie same problemy?Często gaśnie po porannym przejechaniu ok 500m, po ponownym odpaleniu chodzi OK.Ogólnie bardzo przyjemna "pszczółka".
4,1
~Mania
Hatchback 1.6 L 76KM 56kW
Z redukcji na 2gi bieg małe chrobotanie pomimo dociśniecia sprzegła do końca (Skrzynia biegów)
~cigi
Hatchback 1.6 L 76KM 56kW
Bardzo fajne i przyjemne autko!!! Nowoczesne jak na swój rocznik!
~PUNIU FEFK #017
Hatchback 1.6 L 76KM 56kW
naprawde super auto za rozsadne pieniadze z calkiem niezlymi osiagami
3,8
~pardi1980
Hatchback 1.6 L 76KM 56kW
polecam zwlaszcza mlodym rodzinom z dzieckiem tani i wygodny
3,7
~pawelko70@op.pl
Hatchback 1.6 L 76KM 56kW
kultura pracy jak w jakiejs sieczkarni bardzo slychac zawory ale ogolnie niezawodny (Silnik)
~moby (aleksk@polbox.com)
Hatchback 1.6 L 76KM 56kW
Kupilem uzywany, zrobilem konieczne naprawy na sume 350PLN i jezdze - nic specjalnego sie nie dzieje. Kiepska widocznosc do tylu - czasami "gubia" mi sie auta jak mam zmieniac pas (nie widze ich w zadnym lusterku). W srodku troche trzeszczy ale w koncu to autko ma swoje lata... wybaczam
3,5
~maniek
Hatchback 1.6 L 76KM 56kW
wygodne ale zużywają się prowadnice, za mała możliwoś regolacji (Ergonomia)

Usterki Ford Escort VI

Ford Escort VI – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,6
~Escoot
Hatchback 1.6 L 76KM 56kW
Drobne gadzety nawalaja Tylnia wycieraka dziala tylko na dziurach Mam problemy z wlacznikiem kierunkowskazo Jak wrzucammigacz to czasem zapalaja mi sie dlugie a niby mam wymieniony... To sa drobiazgi a tak to autko superKocur a wlasnie troche wydaje mi sie za twarde
Ford Escort VI Hatchback